Na co zwracać uwagę na portalach randkowych?

W dzisiejszych czasach szukanie drugiej połówki w Internecie nie jest niczym dziwnym. Wydawać by się mogło, że jest to coś, co jest niespotykane, jednak jest to nieprawda. W Internecie miłości szukają zarówno osoby introwertyczne oraz ekstrawertyczne. Można powiedzieć, że na portalach randkowych znajduje się cały przekrój społeczeństwa. Trzeba jednak pamiętać o kilku istotnych rzeczach przy okazji zakładania konta na takim portalu. Jakie to rzeczy? Aby się o tym dowiedzieć, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Dobre zdjęcia to podstawa

Szukając drugiej połówki na portalach, trzeba wrzucić zdjęcie, które odpowiada obecnemu naszemu wyglądowi. Zdarzają się przypadki, w których to osoby wrzucają tylko te zdjęcia, na których wypadli znacznie korzystnie bądź też mieli lepsza sylwetkę. O ile nie ma niczego złego w umieszczaniu korzystnych zdjęć, to wklejanie zdjęć z przeszłości, gdzie wyglądało się znacznie lepiej jest już oszustwem. Jednym z portali, na których możesz znaleźć miłość swojego życia jest https://bestdates.pl/. Należy jednak pamiętać o naszej wskazówce dotyczącej umieszczania prawdziwych zdjęć. Nikt nie chce być oszukany, więc jeżeli sam nie chcesz się rozczarować, to pozwól również i komuś na brak rozczarowania poprzez umieszczenie aktualnego zdjęcia.

Jakie powinno być zdjęcie na portal randkowy? Przede wszystkim pokazywać ciebie jako osobę aktywną, która jest towarzyska, ma swoje ciekawe zainteresowania. Przeglądając profile robimy to przez parę sekund, więc postaraj się swoją fotką zainteresować drugą osobę, by po prostu nie przepaść. Najpopularniejsze portale randkowe mają sporą ilość użytkowników i dobre zdjęcie może sprawić, że ktoś się do ciebie „uśmiechnie” i zostawi swoją wiadomość, a może i ty wykonasz pierwszy krok?

Opis jest równie istotny

Zdjęcia są bardzo znaczące, jednak opis ma naprawdę bardzo duże znaczenie. Jest to swego rodzaju wizytówka, która ma opisać ciebie w sposób przyjazny, kreatywny, ale i też i uczciwy. To często on jest przyczynkiem do nawiązania rozmowy na https://bestdates.pl/darmowe-portale-randkowe/ i od niego może rozpocząć się cała znajomość. Nie można jego bagatelizować, a tak naprawdę nie ma większego znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna – umiejętność „sprzedania” własnej osoby jest ważna.

Przy tworzeniu opisu pamiętaj, żeby za bardzo nie nazmyślać o własnej osobie. Pokaż, że masz dystans do siebie, ale też nie twórz o sobie peanów oraz długich wierszy. Liczy się naturalność, bo wszystko i tak czy siak wyjdzie na spotkaniu. Zachęcamy cię do tego, żebyś był sobą, ale wszelkie działania prowadź z nutą ironii i ciekawości dla drugiej osoby.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz