Myśl do przytulania. Lekka kobieca książka.

Myśl do przytulania RecenzjaPrzyjemna, lekka książka na spokojne letnie wieczory. „Myśl do przytulania” Anny Szczęsnej, to tytuł dla każdego kto od książki oczekuje rozrywki i mile spędzonych chwil. Idealna pozycja po ciężkim dniu.

Główną bohaterką jest Hanna Popławska.  To młoda i zmęczona prozą życia kobieta. Jej najlepszy przyjaciel Tomek wyjeżdża do Irlandii, a przyjaciółka wychodzi za mąż i spodziewa się dziecka. Hanna czuje, że stoi w miejscu postanawia coś z tym zrobić. Znajdując tajemnicze ogłoszenie o pracę bez zastanowienia postanawia je przyjąć. Udaje się w podróż do Różanych Dołów. Podejmuje pracę w lokalnej bibliotece. Kobiecie coraz bardziej podoba się otoczenie i czuje, że w końcu znalazła swoje miejsce na ziemi. Znajomość z przystojnym szefem zaczyna się rozwijać… Kiedy Hanna jest wydaje się być już szczęśliwa pojawiają się niestety problemy…

„Myśl do przytulania” to pozytywna historia, która z każdą stroną poprawia humor. Napisana z lekkością jest wspaniałą odskocznią od trudnych tematów i nadzieją na lepsze jutro. To książka z gatunku tych pozytywnych, które po skończonej lekturze wywołują uśmiech na ustach i zostawiają po sobie pozytywny wydźwięk. Jeden z bestsellerów znalezionych na stronie księgarni internetowej taniaksiążka.pl który właściwie na początku przykuł moją uwagę wyłącznie piękną okładką i ciekawym tytułem, ale… zdecydowanie się nie zawiodłam. Szukałam czegoś przyjemnego i lekkiego i to właśnie znalazłam.

„Myśl do przytulania” Anna Szczęsna
Objętość: 352 strony
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz