Mrożona kawa + wyniki konkursu z APS Polska

Mrożona kawa – idealna na lato

Lato w pełni. W takie ciepłe letnie dni nic mi nie smakuje lepiej niż mrożona kawa. Pyszna i szybka w przygotowaniu. U mnie zawsze z porcją bitej śmietany 😉 Po wypiciu takiej kawy energia i uśmiech od razu wracają. Polecam i Wam.

Moją kawę podałam w pucharku od APS Polska (świetny też do różnych deserów), do tego kolorowa papierowa słomka i… można cieszyć się dniem. Na stronie APS Polska znajdziecie nie tylko piękne szkło, porcelanę, sztućce i inne dodatki, ale również artykuły spożywcze czy profesjonalny sprzęt barmański. Warto zapoznać się z pełną ofertą APS Polska.

Składniki:

  • około 125 ml mocnej kawy
  • zimne mleko
  • kostki lodu
  • bita śmietana
  • dodatkowo: liofilizowana wiśnia lub malina, zamiennie kakao

Przygotowanie:

Kawę zaparzamy, słodzimy i odstawiamy do przestudzenia.

Do pucharka nakładamy kostki lodu, wlewamy naszą kawę i uzupełniamy wszystko zimnym mlekiem. Wkładamy rurkę. Wszystko mieszamy.

Na wierzch nakładamy porcję bitej śmietany i oprószamy ją rozkruszonym w dłoniach owocem liofilizowanym lub kakao.

Podajemy od razu.

Smacznego

Moi drodzy,

czas ogłosić wyniki konkursu z APS Polska Dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Wybór jak zawsze był bardzo trudny. Jednak wygrać mogła tylko jedna osoba.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nagroda trafi do Pani Żanety B.

 (aby nie było nieporozumień Pani Żaneta zostanie powiadomiona w wiadomości prywatnej)

UWAGA!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl (lub opcjonalnie w wiadomości prywatnej na FB). Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te są niezbędne w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz