”MMA. Fighter. Szansa” Vi Keeland

MMA. Fighter. Szansa' Vi Keeland”MMA. Fighter. Szansa” Vi Keeland to historia o dwójce ludzi, których kiedyś połączyło uczucie, po czym pełne zawirowań życie rozdziela ich, aby znów po latach połączyć ich ścieżki.

Liv i Vince są już dojrzali, zmienieni przez czas, jednak wciąż tli w nich jakiś płomień dawnej miłości. Coś co ich do siebie przyciąga. Vince uświadamia sobie, że nie potrafi przestać myśleć o koleżance ze szkolnych lat, niestety ona nie potrafi mu zaufać. Nieufność i zaskoczenie mieszają się z niepohamowanym pożądaniem. Ciężko jednak zapomnieć o starych ranach, skoro blizny są jeszcze widoczne. Mężczyzna krok po kroku stara się zburzyć mur jaki postawiła dziewczyna, by znów dotrzeć do jej serca i odbudować zaufanie. W końcu mu się, to udaje. Niestety nic nie trwa wiecznie. Liv otrzymuje zlecenia napisania artykułu,  w którym ma wyjawić sekrety o Vince. Czy postawi swoją pracę na pierwszym miejscu? Co z tego wszystkiego wyniknie?

Vi Keeland stworzyła przyjemną w odbiorze powieść. Znajdziemy w niej zarówno zabawne, jak i smutne fragmenty. Sceny seksu nie są ostre, jest w nich namiętność. Książkę czyta się szybko. Prosta historia, idealna na na chłodne wieczory.

Książkę Vi Keeland to bestseller, który możecie znaleźć w internetowej księgarni. Warto zajrzeć na stronę księgarni i wzbogacić swoją domową biblioteczkę o nowe tytuły.

”MMA. Fighter. Szansa” Vi Keeland
Objętość: 368 stron
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz