Miejsce dla miłośników ebooków – Polishwords

W obecnych czasach bardzo dużo osób sięga po książki w wersji elektronicznej. Choć dla mnie tradycyjna książka nadal jest na pierwszym miejscu, to i ja nie stronie od ebooków. W moim przypadku najczęściej są to przewodniki lub różnego rodzaju poradniki zawodowe. Czasem też zaglądam do ebooków kulinarnych, aby czerpać z nich pomysły na nowe dania (oczywiście, jak to ja zawsze coś zmienię w przepisie i powstanie coś zupełnie nowego ;)). Ebook jest na pewno czymś idealnym w dzisiejszych czasach, czymś po co sięga najczęściej młodzież. Ja wiem, że wielbiciele papierowych książek są przeciwni, ale… najważniejsze przecież jest to że ten młody człowiek czyta i już nie ważne czy z papieru czy urządzenia. Zgodzicie się?

Ale wracając do ebooków. Ostatnio znalazłam fajne miejsce, które zdecydowanie warto polecić wszystkim miłośnikom ebooków. Mam tu na myśli stronę https://polishwords.com.pl/ebooki Można na niej znaleźć porównywarkę cen aż w 72 księgarniach internetowych. Oprócz tego na stronie znajdziecie dobrą wyszukiwarkę ebooków i informacje o aktualnych promocjach. Poza tym od razu można też znaleźć odpowiedni czytnik i najróżniejsze akcesoria. Osobiście bardzo cenię strony, na których wszystko jest na tzw. wyciągnięcie ręki. Podoba mi się też sam układ wyszukiwania.

Przykładowo szukając ebooków podróżniczych mamy podział na odpowiednie podkategorie. Nie musimy przeszukiwać całych stron,  możemy od razu wybrać te, które nas interesują np. o Grecji. Za to duży plus dla twórców strony.

No i oczywiście promocje. Któż z nas ich nie lubi? 😉 Tu nie są skrzętnie ukryte, widać je od razu po wejściu na główną stronę. Wspaniałe miejsce polecam Wam tam zajrzeć 🙂 Ja już dzięki tej stronie upatrzyłam dla siebie i rodziny kilka tzw. „perełek” w niższych cenach.

 

Print Friendly, PDF & Email

5 comments

Dodaj komentarz