Metoda dwupunktowa w praktyce. Recenzja.

recenzja-metoda-dwupunktowa-w-praktyce

„To coś więcej niż tylko książka, to cenny klejnot literatury, to niezwykłe wydarzenie, które może poszerzyć naszą świadomość i nieustannie rozwijające się istnienie.”

-dr Richard Bartlett

„Każdy z nas ma potencjał, by osiągnąć o wiele więcej, niż kiedykolwiek marzył czy uznał za możliwe. Mamy w sobie, to czego pragniemy”

-Melissa Joy

 

Dziś recenzja książki innej niż wszystkie, książki której treść niegdyś była przeznaczona wyłącznie dla uczestników elitarnych warsztatów Matrycy Energetycznej. Osobiście po książkę Melissy Joy Jonsson „Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca” sięgnęłam z czystej ciekawości. Ciekawości kierowanej informacjami od znajomych, z internetu. Książka jest napisana w przystępny sposób, tak aby czytelnik zagłębiając się w kolejne rozdziały publikacji uświadomił sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i praktyczna. Autorka podkreśla, że właśnie dzięki niej będziemy mogli zrealizować wszystkie swoje marzenia. Melissa Joy Jonsson w swojej książce nie pisze typowo naukowo i sucho, ale wplata humorystyczne nawiązania do nauki, duchowości i praktycznej zabawy, wyjaśniając przy tym jak zorganizowana jest kosmiczna świadomość. Autorka podpowiada jak poradzić sobie z różnymi trapiącymi nas życiowymi sytuacjami i wyzwaniami, a przy tym jak doświadczyć osobistego spełnienia i radości z życia. Uważa, że kluczem do wszystkiego jest właśnie pole serca. Z badań Instytutu Matematyki Serca wynika, że „Serce wytwarza najpotężniejsze, rytmiczne pole elektromagnetyczne ciała. W porównaniu z polem elektromagnetycznym mózgu pole serca ma około 60 razy większą amplitudę i przenika wszystkie komórki ciała”. Melissa Joy uważa i stara się to przekazać nam poprzez swoją książkę, że to właśnie pole serca poprowadzi nas do nowej rzeczywistości opartej na jedności, miłości i nieograniczonym potencjale. Uczy nas jak szybko wchodzić w pole serca, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. Czy zgodzicie się z jej podejściem i teoriami, zależy wyłącznie od Was. Przekonać musicie się sami. W końcu każdy z nas szuka odpowiedzi na pytania „Jak zmienić swoje życie na lepsze? Jak spełnić marzenia”. Być może znajdziecie je w książce „Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca”.

metoda-dwupunktowa-w-praktyce-recenzja

„Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca”
Autor: Melissa Joy Jonsson
Objętość: 236 stron
Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

logo-sferaduszy

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz