Master Martini Polska – jakość i smak

Jak stworzyć elegancki i wyjątkowy deser lub przygotować wykwintny obiad? Do tego nie zawsze potrzeba niesamowitego talentu czy idealnego przepisu. Wszystko zaczyna się wcześniej. Nie uda się stworzyć pysznych, zachwycających smakiem i wyglądem dań bez odpowiednich produktów. A takie niewątpliwie można znaleźć na Master Martini Polska sklep online.

Dlaczego Master Martini Polska?

Master Martini Polska jest przedstawicielstwem włoskiego producenta Unigrà, który działa w sektorze przetwórstwa i sprzedaży olejów, tłuszczów jadalnych, margaryn i półproduktów przeznaczonych do produkcji artykułów spożywczych, szczególnie wyrobów cukierniczych. Bogata oferta obejmuje bazy do lodów, variegato, kremy czekoladowe, margaryny, śmietany, czekolady, surogatów czekoladowych, mieszanek, frytur, dodatków do lodów, owoców kandyzowanych, czy też deserów i kremów roślinnych UHT. Tak bogatą ofertą może pochwalić się mało, która firma. Dlatego Master Martini od dawna jest uważana za czołową marką w branży cukierniczej na najbardziej wymagających rynkach świata. To z jej produktów powstają najwymyślniejsze dekoracje tortowe.

Master Martini to nie tylko hurtownia cukiernicza

Od 2008 roku w Krakowie organizowane są również cykliczne szkolenia szkolenia technologów firm dystrybucyjnych, działów handlowych, oraz klientów finalnych. Podczas takich szkoleń uczestnicy mogą zobaczyć jak praktycznie wykorzystać produkty Master Martini, wymienić doświadczenia z profesjonalistami z branży i zapoznać się z nowinkami kulinarnymi. Szkolenia prowadzone są przez technologów Master Martini, do których zaliczają się cukiernicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Często w takich szkoleniach pojawiają się też zagraniczni goście specjalni.

Napoje roślinne OraSi

Jednym z czołowych produktów jakie znajdziemy w Master Martini Polska są napoje OraSì w 100% naturalne, bez laktozy, bez składników pochodzenia mlecznego, bez glutenu, bez GMO, źródło witamin, doskonałe dla wegan. Takie mleka roślinne polecane są do kawy, jako orzeźwiający napój typu smoothies i frappé, baza do lodów, do deserów i innych potraw. Co jeszcze można z nich przygotować? Myśl roślinnie z OraSi Polska to ogromna skarbnica wiedzy i pysznych przepisów. Zastanawiacie się do czego wykorzystać mleko migdałowe lub mleko sojowe? Ktoś z waszych bliskich musi używać wyłącznie mleko bez laktozy. Szukacie pysznych inspiracji. Master Martini Polska to odpowiedź na wasze potrzeby. Pyszne tagliatelle z kremem z cukinii i kurek z dodatkiem napoju sojowego, a może łosoś z majonezem majerankowym. Każdy przepis pyszny i doskonale opisany. Nic tylko gotować 🙂

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz