Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci

Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (1)Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (2)

Jakiś czas temu pisałam Wam o ulubionych klockach moich dzieci. Pamiętacie (klik) ? Dziś chciałabym Wam pokazać kolejne komplety klocków od klocki Blocki, które opanowały świat moich szkrabów – „Mała ciuchcia” oraz „Coctail bar” . Chyba nie ma dnia by moje dzieci nie bawiły się tymi klockami. I co dla nich i dla mnie równie ważne spokojnie możemy łączyć te komplety z poprzednimi, które mamy już w domu. W ten sposób chwilami dosłownie cały pokój… pełen jest kolorowych klocków. Dwie ciuchcie suną po długich torach (tory i klocki z zestawu „Mała ciuchcia”  oraz „Wesoła wioska” można spokojnie łączyć), a córeczka możecie się bawić dwoma zestawami z serii Lalilandia – teraz postacie z  kompletu „Wyprawa do stadniny” oraz „Coctail bar” mogą się odwiedzać 😉 Moja 6-latka ma wielką wyobraźnię, czasem aż trudno opanować śmiech, gdy widzę jak się wesoło bawi tymi klocami 🙂 Cudowny widok. A w tym czasie synek bawi się swoją ciuchcią.

 Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (7)Mała ciuchcia Klocki Blocki

Słów kilka o obu kompletach

„Mała ciuchcia”

Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (10)

„Mała ciuchcia” , to zestaw dedykowany dla najmłodszych. Duże kolorowe klocki, które z łatwością ułożą małe rączki. Mój synek zaraz po odpakowaniu klocków sam zaczął układać tory. Pisząc o torach od razu warto zauważyć, że są one o wiele dłuższe (mają więcej elementów) niż tory w zestawie „Wesoła wioska”. Dodatkowo tu mamy o wiele więcej możliwości / kombinacji ułożenia torów. Można np. ułożyć je na kształt ósemki czy owalu. Ciuchcia wesoło mknie po torach dodatkowo przejeżdżając pod zbudowanym przez nas mostem. Ciuchcia nie tylko jeździ po torach ciągnąc za sobą wagonik z pasażerem (oczywiście w zestawie znajdziemy też maszynistę), ale też wydaje dźwięki, świeci i… rusza oczami. Taka zabawka na pewno wzbudzi zainteresowani w każdym maluchu. Mój synek ją uwielbia. I jak wspomniałam Wam wcześniej bardzo często łączy oba posiadane zestawy tworząc jeszcze dłuższe tory i puszczając w ruch obie ciuchcie 🙂 Polecamy!

Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (11)Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (6)

Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (9)Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (8)Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (3)

 

„Coctail bar”

Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (5)

„Coctail bar”, to klocki z serii Lalilandia dedykowane dla większych dzieci. Klocki są mniejsze, drobniejsze. Każdy zestaw przedstawia inne „wydarzenie”. Tu możemy napić się koktajlów pod palmą. Moja córeczka uwielbia bawić się tymi klockami. Klocki są nieduże, więc może sobie spokojnie je układać w dowolnym miejscu w pokoju lub przenieść do mojego 😉 Na początku przy ich składaniu pomagał jej w dużej mierze tatuś, ale teraz jeśli jakiś element się odczepi spokojnie radzie sobie z tym sama. Takie klocki doskonale pobudzają wyobraźnię i sprawność manualną dzieci.

Mała ciuchcia i Coctail bar – czyli słów kilka o klockach, które kochają moje dzieci (4)

Podsumowując

Wraz z dziećmi (, bo ich opinia jest NAJWAŻNIEJSZA) szczerze polecamy Wam klocki BLOCKI. Pamiętajcie, że to nasza polska marka. Marka godna polecenia. Klocki dedykowane są zarówno dla mniejszych (+3), jak i większych (+6) dzieci.  Moje dzieci pokochały te zabawki 🙂 Z czego bardzo się cieszę, bo przecież zabawa klockami, to nie tylko forma rozrywki. Klocki doskonale rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną i kreatywność.

Drukowanie

http://www.klocki-blocki.pl/

Drukowanie

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

    • Magdalena says:

      Ja szczerze polecam klocki BLOCKI. Jeśli będzie Pani szukała jakiś nowych zabawek polecam się im przyjrzeć (również cenie – bo ta jest niższa niż proponują inne firmy).
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz