Luksus w każdym kęsie. Współpraca z Lidl Polska.

Wspolpraca z LidlWpis archiwalny (z poprzednie wersji bloga)

“Luksus ma wiele twarzy i nie musi oznaczać przepychu dostępnego tylko dla wybranych. W dzisiejszym zabieganym świecie każdy zasługuje na odrobinę luksusu, którym może być chociażby pachnąca kąpiel przy świecach, relaks z książką w domowym zaciszu przy filiżance aromatycznej kawy lub przepyszny, przyrządzony z produktów najwyższej jakości deser (…).

Tort, ciasto, muffinki, lody i inne rarytasy nabiorą szczególnej głębi, jeśli przygotujesz je z wykorzystaniem produktów Deluxe, które już od 9 listopada są dostępne w sklepach Lidl. Te wyjątkowe artykuły najwyższej jakości – zaskakują smakiem, ale i atrakcyjną ceną.”

Wspolpraca z Lidl Polska

Tak zaczyna się list, który wraz z koszem pełnym luksusowych produktów Deluxe otrzymałam od Lidl. A wśród nich pyszna czekolada z owocami liofilizowanymi, aromatyczna czekolada w puszce, wspaniała kawa, suszone daktyle najwyższej jakości, niesamowite aromaty, miód, krem toffi, przepyszny krem kokosowy i wiele wiele więcej produktów, którym nie można się oprzeć.

Zachęcam do zakupów produktów marki Deluxe w Lidl. Na blogu postaram się przybliżyć Wam ten wspaniały smak tworząc pyszne słodkie propozycje.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz