LEGO Minecraft Bastion miecza – recenzja

Klocki, to ponadczasowa zabawka. Pamiętam jak sama będąc dzieckiem uwielbiałam je układać. Bawią, uczą, cieszą. Przy układaniu klocków można spędzić długie godziny. Moje dzieci też je kochają. W szczególności synek. Może układać i układać ulubione postacie, bohaterów, domki, samochody, mostki itd. Zabawa nie ma końca. Uwielbia to. Tylko które klocki wybrać? Możliwości jest wiele. Wystarczy spojrzeć na klocki Lego z księgarni TaniaKsiazka.pl. Te zestawy klocków mogą zachwycić każdego malucha.

Jakie klocki dla 9 latka?

Mój synek uwielbia Minecraft. Dlatego zestaw klocków LEGO Minecraft Bastion miecza był dla niego wręcz idealny. Ile było radości jak odpakował paczkę. Klocki Lego świetnie odwzorowują kultowy diamentowy miecz z Minectraft. Piękne kolory, detale. Oczywiście miecz w tym wypadku jest powiększony, co tylko jeszcze bardziej ucieszyło mojego synka. Spokojnie może go złapać w dłoń.

W zestawie znajdują się też znane i lubiane postacie, takie jak: wartownik, strażnik, otuszek, szkielet, Creeper i świnia. Dodatkowo można zbudować szafę grającą i wieżę (tej nie widać jeszcze na moich zdjęciach, bo była w trakcie budowy). Wszystko po to by móc się bawić i odgrywać najróżniejsze historie. Tu małego fana Minecrafta ogranicza tylko wyobraźnia 😉

Dlaczego warto wybrać LEGO Minecraft Bastion miecza

Zestaw jest naprawdę ładny. Kolory i szczegóły to jego duży atut. Do tego rozmiar. Zestaw około 21 cm wysokości, 25 cm szerokości i 11 cm głębokości. Taki duży miecz naprawdę cieszy 😉 Do tego ten zestaw śmiało można połączyć z innymi zestawami z serii, by przeżywać jeszcze więcej przygód z Minecrafta.

Dużym atutem klocków Lego jest jest bardzo czytelna instrukcja. Dziecko śmiało może samo sobie poradzić ze składaniem klocków. U nas dużą część zestawu synek złożył sam, przy części tylko mu pomagaliśmy. Myślę, że wynikało to tylko z tego, że po prostu lubi z nami składać klocki 😉

Jeśli macie w domu małego fana Minecrafta ten piękny zestaw z dużym mieczem będzie dla niego idealny 🙂

Polecamy.

*wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz