Książka na weekend. Willow. Virginia C. Andrews

Książka na weekend. Willow. Virginia C. Andrews

Wstrząsająca saga, od której trudno się oderwać! 

„The Times”

Takimi słowami można właściwie określić wszystkie książki V.C. Andrews. Autorkę i jej książki uwielbiam i cenię od lat. Czy wiedzieliście, że książki tej słynnej autorki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki. Dziś chciałabym polecić Wam kolejną książkę V.C. Andrews “Willow”. Jest, to pierwsza część cyklu o rodzinie de Beers. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnej. Książka, tak jak wszystkie tej autorki, ma w sobie magiczną moc zmieniania czasu… Gdy zaczynam ją czytać… po chwili okazuje się, że godzina na zegarze jest zupełnie inna 😉 Autorka potrafi niezwykle zainteresować czytelnika. Z każdą kartką chcemy wiedzieć “Co będzie dalej?”, “Jak rozwiąże się ta zagadka?” A o czym jest nowa książka V.C. Andrews?

Willow de Beers jest dzieckiem adoptowanym, żyjącym w bolesnym rozdarciu pomiędzy ukochanym tatą a egoistyczną, bezwzględną matką. Kiedy po śmierci rodziców Willow czyta list od ojca jej świat zmienia się nie do poznania.

“Kochana Willow!

Pozwól, że zacznę od błagania o wybaczenie. Prawdę, którą wkrótce poznasz, powinnaś znać od dawna, przez całe swoje życie. Taką prawdę powinno znać każde dziecko i zwykle tak jest. Ukrywanie tego sekretu przez całe życie było dla mnie nieznośnym ciężarem”

Aby poskładać go na nowo i odkryć rodzinną tajemnicę, rzuca studia i jedzie do Palm Beach. Nie wie jeszcze jakie ,,niespodzianki’’ czekają na nią w zamkniętym świecie bogatej elity.

Willow jest powieścią stworzoną dla kobiet – życiowe rozterki, świat pełen sielankowych opisów przyrody i namiętnych wątków miłosnych. I choć niektóre postacie są przerysowane, a sama Willow przedstawiona w zbyt idealnym świetle, to nie zmienia to faktu, że historia wciąga czytelnika z każdą stroną. Książki dla kobiet, takie jak opisywana “Willow”, to idealny relaks dla każdej z nas. Czyta się je lekko, wciągają, a przez to odpoczywamy od codzienności. Polecam Wam zamiast filmu wziąć do ręki książkę V.C. Andrews i… po prostu odpocząć.

“Willow” Virginia C. Andrews
Objętość: 464 stron
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Wydawnictwo Prószyński i S-Ka

taniaksiazka

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz