Książka dla dzieci. Cztery sekrety poznania liter i nut. Wyd. TADAM

Książka dla dzieci. Cztery sekrety poznania liter i nut. Wyd. TADAM (1)

Dziś polecam Wam kolejną wspaniałą książkę dla najmłodszych „Cztery sekrety poznania liter i nut”. Książka skierowana jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Jest to zabawnie napisana i pięknie zilustrowana historia, która w ciekawy sposób przybliży dziecku tajemniczy świat liter i nut.

„Dziewczynka i chłopiec, całkiem jeszcze mali,

patrzyli na literki i się dziwowali:

„One nic nie mówią. No to w jaki sposób

potrafią coś powiedzieć do dorosłych osób?”

Moje dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały całej historii oglądając przy tym barwne ilustracje Adama ŚwięckiInga Dagilé. To był naprawdę przyjemnie spędzony czas. Długi czas, bo książeczkę do dziś czytały po kilka razy.

„Ta książeczka

Wam zdradzi tajemnice

Niechaj w jej czytaniu pomogą

RODZICE”

Ogromnym plusem książki jest, to że bardzo przyjemnie i lekko się ją czyta. Autor, Linas Kontrimas, nie tylko tłumaczy w przystępny i ciekawy sposób dzieciom czym są litery, słowa, abecadło czy nuty, ale wyjaśnia również dzieciom, że w każdym kraju literki wyglądają inaczej.

Czy polecam Wam tą książkę? Zdecydowanie tak. Ciekawie napisana, pięknie zilustrowana książka, która nie tylko bawi, ale przede wszystkim uczy. Polecam!

Książka dla dzieci. Cztery sekrety poznania liter i nut. Wyd. TADAM (4)Książka dla dzieci. Cztery sekrety poznania liter i nut. Wyd. TADAM (2)Książka dla dzieci. Cztery sekrety poznania liter i nut. Wyd. TADAM (5)Książka dla dzieci. Cztery sekrety poznania liter i nut. Wyd. TADAM (3)

„Cztery sekrety poznania liter i nut”
Autor: Linas Kontrimas Ilustracje: Adam ŚwięckiInga Dagilé
Objętość: 40 stron
Wydawnictwo: TADAM

logo_TADAM

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz