Krówki na wesele: czy warto zdecydować się na personalizację zamówienia?

Krówki coraz częściej pojawiają się na weselnych stołach. Zwykłe, tradycyjnych opakowaniach, pewnie zwrócą uwagę gości, ale nic tak jej nie przykuje, jak cukierki, którymi podziękujemy gościom za przybycie na weselną imprezę. 

Cukierki krówki na przyjęcie weselne

Personalizowane słodycze na wesele to hit ostatnich lat. To wyjątkowy sposób na podziękowanie gościom weselnym za przybycie. Krówki z nadrukiem na ślub są wykorzystywane jako nagroda podczas zabaw, ozdoba stołu weselnego czy też prezenty w paczkach przygotowanych dla gości państwa młodych. Mowa o upominkach, które otrzymują oni, gdy już opuszczają weselną imprezę. To świetny sposób, by dodatkowo podziękować im za ich przybycie i towarzystwo.

Cukierki krówki na wesele, które możemy dowolnie personalizować, są niepowtarzalne. Na opakowaniach takich cukierków krówek mogą znaleźć się proste nadruki, które będą zawierać motyw ślubny i imiona oraz datę ślubu młodych. Wewnątrz zaś mogą pojawić się krótkie podziękowania, śmieszne rymowanki związane ze ślubem i przyjęciem weselnym i wiele innych treści. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i wyobraźni.

Cukierki krówki na ślub

Krówki na prezent dla młodych

Cukierki krówki to świetny pomysł na upominek. Mogą być dodatkiem do kwiatów, smacznym drobiazgiem, który damy młodej parze w pięknym, specjalnie przygotowanym dla niej pudełku z oryginalnym wydrukiem. Może tam znaleźć się wspólne zdjęcie nowożeńców z czasów, gdy byli jeszcze zaręczeni, fotografia z romantycznego wyjazdu, a może po prostu zdjęcie osób, które dają prezent. Jeśli zdecydujmy się na takie rozwiązanie, krówki na wesele kupisz w Cukrowki.pl.

Czym powinny wyróżniać się idealne, weselne krówki?

Jeśli szukamy spersonalizowanych krówek na wesele, to na pewno warto wybrać firmę, która może pochwalić się szybkim czasem realizacji zamówienia oraz najwyższą jakością słodkości. W takich serwisach, jak Cukrowki.pl, można szybko zamówić wykonywane na zamówienie słodkie mleczne krówki, które są kruche na zewnątrz i ciągnące w środku. Rozpływające się w ustach cukierki przygotowywane na wysokiej jakości mleku to wręcz klasyka gatunku. 

Możemy też wybrać, czy zechcemy zamówić cukierki na bazie oleju palmowego, czy może masła. Wszystko zależy od naszych preferencji. Krówki dostępne są w wielu smakach. Pozwala to zadowolić każde podniebienie. Jeśli nie do końca wiemy, jaki smak przypadnie do gustu młodym lub weselnikom, można zamówić kilka rodzajów pysznych krówek. Wśród wielu opcji do wyboru mamy m.in. karmelowe, cytrynowe czy też czekoladowe. Można stworzyć nawet własny miks cukierków. 

Dla niezdecydowanych jest też możliwość zamówienia darmowej próbki, która pozwoli nam nie tylko zasmakować w łakociach, ale także da klientowi możliwość zapoznania się z jakością opakowań czy umieszczanego tam nadruku. 

Krówki dostępne są gotowych zestawach weselnych zawierających po kilkanaście sztuk cukierków. Musimy jedynie wybrać, jaki nadruk ma znaleźć się na opakowaniu. To najlepsza opcja, jeśli chcemy takie słodkości dawać naszym gościom weselnym w ramach podziękowania za przybycie na uroczystość. 

Takie podarki, jak krówki z nadrukiem na ślub, na długo pozostaną w pamięci, a każdy cukierek przypomni naszym bliskim najciekawsze i najzabawniejsze momenty z weselnej imprezy. A przecież tego chyba chcemy, aby wspomnienie o uroczystości pozostało w pamięci naszej i naszych bliskich, którzy z nami przeżywali te wspaniałe chwile.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz