Królik iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych. Recenzja.

krolik-iluzjonista-i-festiwal-sztuk-magicznych-recenzjaJak byłam mała „czarodziejskie” obrazki były dla mnie wspaniałą zabawą, dziś cieszą moje dzieci. Dzięki uprzejmości księgarni internetowej PanTomasz.pl otrzymałam wspaniałą książkę „Królik iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych” autorstwa Patrici Geis. To zbiór ponad 25 magicznych sztuczek optycznych, które staną się wspaniałą zabawą zarówno dla naszych pociech, jak i dla nas samych.

„Przed Tobą niesamowity Festiwal Sztuk Magicznych! Zobaczysz zaskakujące sztuczki Królika Iluzjonisty, które przekraczają granice między tym, co możliwe, a tym, co nierealne. Zadziwiające kolory i kształty zmieniają się na Twoich oczach. Pamiętaj! Nic nie jest tym, na co wygląda!”

Takimi słowami Particia Geis zaprasza nas do magicznego świata wspaniałej zabawy. Nasze pociechy poznają wiele ciekawych sztuczek (iluzji optycznych), jak np. malejący cień, znikający kapelusz, pojawiająca się rybka, zwiędnięty kwiat czy wróżenie kart. Zabawa na pewno będzie dla nich ciekawa, pouczająca i często jeszcze wrócą do książki, by znów wkroczyć w świat magi wraz z królikiem iluzjonistą.

krolik-iluzjonista-i-festiwal-sztuk-magicznych-recenzja-2

krolik-iluzjonista-i-festiwal-sztuk-magicznych-recenzja-3

krolik-iluzjonista-i-festiwal-sztuk-magicznych-recenzja-4

 

„Królik iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych”
Autor: Geis Patricia
Objętość: 32 strony
Oprawa: Twarda
Wydawca: IUVI

pantomasz-logo

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz