Kosmetyki Madame Justine – natura i jakość

Szukacie dobrych, jakościowych, naturalnych kosmetyków? Koniecznie zapoznajcie się z ofertą Madame Justine. Co wyróżnia tą markę? Które kosmetyki skradły moje serce?

Kosmetyki Madame Justine – natura i jakość

Madame Justine to polska marka kosmetyków naturalnych, która powstała z chęci dbania o zdrowie, urodę oraz z potrzeby podarowania czegoś wartościowego innym. Kosmetyki mają dobry, prosty skład. Dużą część oferty jest wegańska. Marka dba również o ekologiczne podejście, np. część kosmetyków jest w szklanych opakowaniach. Co ciekawe – wszystkie kosmetyki są ręcznie pakowane. Dla Madame Justine liczy się jakość i zadowolenie klienta.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://madamejustine.pl/

Dlaczego sięgam po kosmetyki od Madame Justine?

Pierwszy raz z marką miałam styczność w styczniu 2022 roku i od tego czasu jestem w niej zakochana. Moje serce najpierw podbił wyjątkowy krem do rąk. Kuszący, delikatny zapach ciasteczek, idealna konsystencja i doskonałe wchłanianie. Ten krem pokochałam ja i cała moja rodzina. Szczerze polecam.

Oczywiście potem przyszedł czas na kolejne kosmetyki. Świetna regenerująca maść do stóp. Lekki krem odżywczo nawilżający, doskonale wchłaniający się balsam ujędrniający czy ulubieniec mojej mamy – silnie nawilżający krem, który zimą to obowiązujący kosmetyk w naszej łazience.

Oferta Madame Justine jest bogata i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja zaczęłam od małej próbki, potem przyszła przemiła współpraca i tak po dziś dzień bardzo „lubię się” z tymi kosmetykami.

Za co najbardziej cenię kosmetyki Madame Justine?

Zalet jest wiele, jednak dla mnie najważniejsze to:

  • prosty, naturalny skład
  • doskonała konsystencja
  • świetne wchłanianie
  • kosmetyki nie „lepią” skóry
  • piękny, delikatny zapach
  • prosta aplikacja

Z czystym sercem POLECAM!

*wpis we współpracy z Madame Justine

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz