Konkurs z Zielona Tłocznia

Witajcie moi drodzy,

dziś kolejna niespodzianka, kolejny wspaniały i kolejna fantastyczna firma. Zielona Tłocznia, to producent naturalnych soków 100%. Bez dodatku wody, cukru ani konserwantów. Bo jak sami mówią – „Tak smakuje zdrowie!”. I ja się z tym zgadzam. Pełną ofertę firmy możecie sprawdzić na stronie http://www.zielonatlocznia.pl

Niedługo na blogu i ja postaram się Wam bardziej przybliżyć tą ofertę, a tym czasem zapraszam Was na konkurs. Do wygrania 4 wybrane soki z Zielona Tłocznia spośród: malina, żurawina, aronia, czarna porzeczka, czarny bez, dzika róża, pokrzywa, borówka amerykańska, rokitnik, goja. 

A zadanie jak zawsze jest proste:

Dokończ zdanie: Gram o zdrowe soki z Zielonej Tłoczni, bo…

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: Gram o zdrowe soki z Zielonej Tłoczni, bo…

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Do wygrania 4 wybrane soki z Zielona Tłocznia spośród: malina, żurawina, aronia, czarna porzeczka, czarny bez, dzika róża, pokrzywa, borówka amerykańska, rokitnik, goja. Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Zielona Tłocznia UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Zielona Tłocznia oraz fanpage Slodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 26.04.2020 r. do 09.05.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

 1. Doris says:

  Gram o zdrowe soki z Zielonej Tłoczni, bo jestem w ciąży i uważam, że soki z Zielonej Tłoczni są zdrową i przyjemną formą wzbogacenia diety o witaminy, a przede wszystkim są bez cukru i konserwantów 🙂 !

Dodaj komentarz