Konkurs z Wydawnictwem NIKO. Wygraj książkę dla swojego dziecka.

Konkurs z Wydawnictwem NIKO. Wygraj książkę dla swojego dziecka.Moi drodzy,

wraz z Wydawnictwem NIKO chciałabym zaprosić Was serdecznie do udziału w konkursie. Do wygrania są wspaniałe książki Wioletty Piaseckiej: „Faustynka. Opowieści patriotyczne” i „Ignaś. Opowieści patriotyczne”. Obie książki mają po 80 stron, są formatu A4 i w twardej oprawie. Wewnątrz są piękne ilustracje i duża czcionka przyjazna dla dzieci rozpoczynających samodzielne czytanie. A więc warto 🙂 Ja jako mama polecam Wam książki z Wydawnictwa NIKO i zachęcam do udziału w konkursie. Zadanie jest proste:

Odpowiedz na pytanie: „Czym dla Twojego dziecka jest ojczyzna?

Mile widziane kreatywne odpowiedzi.

 

Regulamin konkursu:

1. Zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie: „Czym dla Twojego dziecka jest ojczyzna?” Mile widziane kreatywne odpowiedzi.

2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym konkursowym na fanpag’u na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu).

3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.

4. Nagrody: Książki autorstwa książki Wioletty Piaseckiej: „Faustynka. Opowieści patriotyczne” i „Ignaś. Opowieści patriotyczne” Nagrodzone zostaną dwie osoby (1 osoba wygrywa 1 książkę).

5. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo NIKO Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora

6. Konkurs trwa od 03.04.2018 r. do 12.04.2018 r. (włącznie)

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji. 

8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagrody w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

*Dodatkowe informacje. Każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany. Zachęcam do udziału w konkursie

Print Friendly, PDF & Email

26 comments

 1. Monika says:

  Dla mojego dziecka ojczyzna to dom, to to co je otacza, to ja i jego tata, to miejsce do którego się wraca i mówi po polsku. Jest jeszcze małe więc inaczej postrzega słowo „ojczyzna”

 2. Ewelina says:

  Dla mojego siostrzeńca Ojczyzna to wyjątkowe miejsce, porównuje je do magicznej krainy, z którą każdy jest połączony wieczną miłością. Ojczyzna to dla niego kraj, w którym się urodził, a przede wszystkim bezpieczna ostoja, dzięki której może żyć z rodziną i codziennie grać w piłkę. 🙂

 3. Maria Krak says:

  Trzy miesiące ma moja córeczka – obce są dla niej tak poważne słowa.
  Od maleńkości jednak chcę ją z tym oswajać – już moja w tym głowa!
  Mam wielką nadzieję, że w jej sercu to słowo zagości,
  Będzie pozbawione wstydu, a pełne miłości.
  Miłości do mamy, taty i rodzeństwa
  I do całego polskiego społeczeństwa.
  Ojczyzna to będzie dla niej kraj dzieciństwa, w którym stawiała swoje pierwsze kroki
  Kraj, w którym najpiękniejsze są na całym świecie widoki.
  W przyszłości będzie mówiła o Ojczyźnie z dumą, należycie.
  Wszak niejeden Polak poświęcił za Ojczyznę życie!

 4. Snow says:

  Ojczyzna dla mojej córki – to miejsce, gdzie się urodziła, gdzie urodziliśmy się my- jej rodzice, dziadkowie i przodkowie. Dla niej ojczyzną jest Polska, to jej dom, miejsce, w którym żyje. To tutaj uczy się i dorasta oraz przez najbliższe lata pozostanie. Jest przywiązana do miejsca i okolicy, w której mieszka. Tu ma przyjaciół, tu jest jej szkoła.:)

 5. Daria says:

  Dla mojej córki ojczyzna to kraj,w którym się urodziła,w którym jest jej rodzina.Ojczyzna to miejsce o,które trzeba dbać i rozwijać.Ale jest też jej „mała” ojczyzna,wszystkie zakątki dróżki,lasy,miejsca,osoby z którymi przebywa codziennie.Miejsce,z którym zawsze będzie sercem,nawet jeśli los przekieruje jej drogi w inne miejsce.

 6. Ania z nad Odry says:

  Dla mojego dziecka ojczyzna to jeszcze pojęcie abstrakcyjne. „Czy to coś dla taty?” – pyta. Doskonale jednak wie co to znaczy kochać mamę, tatę i innych bliskich. Najwspanialsze bajki opowiada mama, tata przytula najmocniej na świecie, babcia ukradkiem daje najsłodsze czekoladki, a do prababci trzeba mówić najgłośniej jak się da i często całować zmęczone poliki. Nasze kolory to biały i czerwony, orzełek ma wspaniałe białe piórka i koronę na głowie, a ten pan w TV ubrany w garnitur to ważna osoba, nazywa się prezydent. Kiedy w nogę grają Polacy trzeba głośno śpiewać „Polska biało-czerwoni..”. Nie wie co znaczy słowo ojczyzna, ale kocha, szanuje i wierzy w szczęśliwe zakończenia.

 7. Wioletta says:

  Ojczyzna dla mojej córeczki, to duży dom, który składa się z milionów pokoi, a ona mieszka w jednym z nich. To zatem miejsce, które kocha, w którym czuje się bezpiecznie, z którym łączy ją ważna więź emocjonalna. Miejsce, o które wie, że musi dbać, pielęgnować. Nawet jeśli kiedyś wyjedzie i zamieszka w innym domu ( kraju), to zawsze będzie pamiętać gdzie jest jej prawdziwy i jedyny dom, ten który jest w jej sercu najważniejszy, najbliższy. Dom, o który zawsze będzie walczyć gdy ktoś będzie chciał go zburzyć lub zawładnąć nim. Wtedy wraz z milionem innych domowników będzie walczyła o niego. Bo to dla niej najważniejsze miejsce na świecie.

 8. Joanna says:

  Ojczyzna? Co dla mojej córeczki oznacza?
  To przede wszystkim świat, który ją otacza.
  To miejsce, w którym się urodziła
  I pierwszy kroczek postawiła.
  To miejsce gdzie jest tatuś i mamusia,
  A także ona- kochana córusia.
  To miejsce gdzie jest rodzina i przyjaciele,
  Ulubione książki, misie i lalek wiele.
  To miejsce gdzie co dzień płacze i się śmieje,
  Gdzie jest słońce, deszcz i czasem wieje.
  To miejsce gdzie na ulicy trzeba mamę trzymać za rączkę,
  I w parku beztrosko hasać na łące.
  To miejsce, gdzie jest przepyszna piekarnia,
  A tuż za rogiem ulubiona księgarnia.

 9. teklunia says:

  Mój synek ma takie oto wyobrażenie świata: miasto to osiedle na którym mieszkamy, natomiast ojczyzna- Polska to miasto w którym żyjemy. Kiedy jedziemy gdzieś dalej to wydaje mu się, ze jedziemy do innego państwa.
  Uważam że to co on najlepiej zna, co jest mu najbliższe to właśnie dla niego ojczyzna.

Dodaj komentarz