Konkurs z Pszczelarz Kozacki. Do wygrania 1 z 3 dużych słoików miodu.

Moi drodzy,
 
dużymi krokami zbliżają się Święta. A jak Święta, to i miodowe wypieki 🙂 Jeśli tak jak ja kochacie miód, to koniecznie zajrzyjcie na stronę Pszczelarz Kozacki i… weźcie udział w konkursie 🙂 Wygrywają aż 3 osoby. Każda może wybrać z 1 miód o gramaturze 1300 g lub 1000 g z dostępnej listy (poniżej). Jest o co walczyć nagroda jest naprawdę pyszna 😉
A zadanie… jak zawsze łatwe 😉
Napisz do czego użyłbyś wygrany przez siebie miodu?
 
Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda.
 
Lista miodów, które będą do wyboru dla zwycięzców konkursu:

 

1300g:
 • Wielokwiatowy
 • Akacjowy
 • Gryczany
 • Lipowy
1000g
 • Fasolowy
 • Słonecznikowy
 • Borowkowy
 • Mniszkowy
 • Spadziowy
 

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz do czego użyłbyś wygrany przez siebie miodu?

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3 x miód od Pszczelarz Kozacki (wybrany przez zwycięzcę z podanej listy). Wygrywają 3 osoby. Jedna osoba może wygrać 1 miód. Lista miodów, które można wybierać znajduje się powyżej.
 5. Sponsorem nagród jest Pszczelarz Kozacki Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora: Pszczelarz Kozacki oraz fanpage Słodkie okruszki Miło będzie jak zaczniesz obserwować również profil Pszczelarz Kozacki na Instagramie 🙂
 6. Konkurs trwa od 21.11.2019 r. do 02.12.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam wraz ze sponsorem. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
 
 
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz