Konkurs z okazji Dnia Dziecka. Wygraj klocki!

Konkurs z okazji Dnia Dziecka. Wygraj klockiMoi drodzy,

z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka wraz ze sponsorem Klocki Blocki chciałabym Was zaprosić do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa zestawy klocków – jedne dla dziewczynki, a drugie dla chłopca (widniejące na zdjęciu).

O sponsorze nagrody pisałam Wam już nie raz. Dla przypomnienia 🙂 Klocki Blocki, to nasza polska marka. Wspaniałe kolorowe klocki, które ucieszą z pewnością nie jedno dziecko. W ofercie znajdziecie klocki dedykowane są zarówno dla mniejszych (+3), jak i większych (+6) dzieci. W konkursie do wygrania są klocki dedykowane dla dzieci powyżej 6 lat – dla dziewczynki z serii Lililandia „Willa na plaży”, a dla chłopca klocki z serii MyCity.

Zadanie, jak zawsze jest proste:

„Napisz dlaczego, to Ty powinnaś / powinieneś wygrać klocki.”

Mile widziane kreatywne odpowiedzi. W odpowiedzi napisz, który zestaw wybierasz i dla kogo 🙂

 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu).

 1. Zadanie konkursowe: „Napisz dlaczego, to Ty powinnaś / powinieneś wygrać klocki.” Mile widziane kreatywne odpowiedzi. W odpowiedzi napisz, który zestaw wybierasz i dla kogo 🙂
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 2 zestawy klocków od KLOCKI BLOCKI, 1 dla dziewczynki 1 dla chłopca Wygrywają 2 osoby.
 5. Sponsorem nagród jest firma Klocki Blocki Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora KLOCKI BLOCKI
 6. Konkurs trwa od 22.05.2018 r. do 27.05.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

58 comments

 1. Dominika J. says:

  Chciałabym wygrać zestaw dla chłopca,bo bardzo cenimy zabawy klockami,zwłaszcza naszej rodzimej marki. O tym jak idealną stanowią rozrywkę przekona was mam nadzieję mój wierszyk:

  Najlepszą zabawę dla dzieci w każdym wieku
  zapewnią Klocki-Blocki, to pewne człowieku!
  Kolorowe,ruchome,dźwiękowe i błyszczace,
  są tak niezwykle dla dzieci kuszące.
  Tutaj każde dziecko coś dla siebie znajdzie,
  by bez obawy oddać się zabawy frajdzie.
  I mnogością serii zachwycają się dzieci,
  a na ich słodkich buziach radosny uśmiech świeci.
  Maluchy kochają Mubi-ciut większe elementy,
  a do zabawy w Farmę nie potrzebują zachęty.
  Tyle pięknych zestawów oraz figurek Mubi,
  bez obaw składają klocki-nic im się nie zgubi.
  Dziewczynki w świecie Lalilandii, gdzie przygód bez liku,
  lubią zabawę w pałacu lub jazdę na koniku.
  Chłopcy z kolei mają wybór tak duży,
  że trudno im wybrać środek podróży.
  Policja,samoloty, jest też straż pożarna,
  może Misja na Marsa lub Gwiezdna Eskadra?
  Klocki-Blocki bawią i uczą kreatywności,
  z nimi każde dziecko rozwija swe zdolności.
  Są łatwo dostępne,
  a ich ceny przystępne.
  Warto je więc pociechom sprezentować
  i razem z nimi zabawy zakosztować!
  To idealny prezent dla mojego brzdąca,
  Zabawa klockami jest dla niego kusząca.
  Warto je więc synkowi sprezentować
  i razem z nim zabawy zakosztować!

 2. Patrycja says:

  Wybieram zestaw dla dziewczynki choć i dla chłopca był by dobry,bo moja córcia to mała łobuzica,która nie lubi sukienek 🙂 ,ale za to uwielbia klocki w każdej postaci. UKŁADANIE,BUDOWANIE I KREATYWNE MYŚLENIE to zabawa,którą kocha moja córka. A i nie ukrywam,że czasochłonne zajęcie dla mojego dziecka pozwoli mi w końcu pomalować paznokcie 😉 Żart oczywiście 😛 Tak całkiem poważnie to cieszy mnie jak widzę uśmiech na twarzy mojej córki i to jest główny powód dla którego chcę wygrać te klocki.
  „Akceptuję”

 3. Beata says:

  Zgłaszam.chec do konkursu mam nadzieje ze się uda wygrać zestaw dla chłopca, ponieważ my bardzo bardzo cenimy sobie czas przy wspólnej zabawie zwłaszcza kiedy mamy w pobliżu klocki,które nigdy nam się nie nudzą ???

 4. Anna Gwadera says:

  Chciałabym wygrać klocki dla córki. Mamy już nie jeden zestaw ale dla chłopca a teraz Maja jest już na tyle duża że spokojnie może również bawić się tymi klockami bez obaw że połknie jakiś mały element. Zestawy polecane przez Klocki Blocki są znakomite do budowy niczym realnego świata dzięki czemu zabawa jest jeszcze fajniejsza. ?

 5. Korczyk Krystyna says:

  Byłoby miło wygrać zestaw dla chłopca, ponieważ razem z synkiem uwielbiamy układać różnego rodzaju klocki! Ja sama zawsze chciałam mieć dużo klocków, zamiast tego miałam mnóstwo miskow ☺️ a biorąc pod uwagę, że klocki świetnie kształcą umysł małego człowieka, chciałam zarazić nimi swojego synka i to się udalo ? kolejne klocki dadzą nam na pewno większe możliwości ☺️ i oczywiście akceptuje regulamin ☺️

 6. Honorata Osowska says:

  Jestem mama od 4 lat!
  Ukochanego jedynego synka mam!
  Od malego budowac uwielbia!
  Klocki to jego prywatna stdzelba!
  Zawsze tylko „Mama choc budujemy”
  Garaze traktory i co tylko zechcemy!
  A to oborke dla dziadka krowek!
  A to garaz na traktorek!
  Moj maly chory na Afazje stworek buduje klockami gdy ma dobry humorek!
  Z klockow cuda mozna wybudowac!
  I nic przy tym sie nie fostrowac!
  Ja powinnam wygrac dla mojego jedynaka!
  Bo dla niego budowanie z klockow to frajda nie byle jaka!
  Gramy dla zestaw dla chlopca?

 7. Snow says:

  Dziś klocki posłużyły nam za scenerię do teatrzyku o królewnie śnieżce, potem 3,5 letnia córeczka układała z nich „planety” (koszyk na zabawki był słońcem:)). W tym tygodniu budowałyśmy z nich góry świata (Himalaje, Alpy i nasze Beskidy), „klockowe kalambury” – ktoś buduje, druga osoba odgaduje co to, chowamy klocki i bawimy się w ciepło-zimno, bawimy się w odtwarzanie schematu kolorów (na wielu kartkach narysowałam 4-10 kwadratów w różnych kolorach. Każda z nas ma przed sobą do wyboru klocki w różnych kolorach. Córeczka losuje karrtkę, kładzie ją na środku i zabawa polega na tym, aby jak najszybciej odtworzyć z klocków kolory ze schematu z kartki). W ostatnią zabawę bawi się też niemal dwuletni synek (w wersji z 4 kolorami). Generalnie nasza inwencja jest wielka:) Z synkiem na klockach uczyliśmy się kolorów, liczenia itp. Poza tym na porządku dziennym są wszystkie najzwyklejsze klockowe zabawy, jak budowanie wież, pałaców, garaży itp. Syn byłby zachwycony wywrotką z KLOCKI BLOCKI dla chłopca, jest absolutnie zafascynowany wszystkim, co jeździ:)

 8. Jolanta says:

  Mój wnusio to znakomity budowniczy, każdy klocek dla niego się liczy. Budowanie go zajmuje na długo, kreatywność rozwija, z klockami wnusiowi wspaniale czas mija. Gdybym Klocki Blocki dla niego wygrała, to byłaby frajda niemała. MyCity wnusiowi bym podarowała i jak sobie wspaniale z nimi radzi, obserwowała. 🙂

  A k c e p t u j ę

 9. Patrycja Kroll says:

  Chciałabym wygrać klocki My City dla mojego synka.
  Wiktorek bardzo lubi układać klocki, z czego sie bardzo cieszę.
  Słyszałam,że budowanie z klocków sprawia,że dziecko rozwija wyobraźnię przestrzenną .
  Ja jestem znana wśród znajomych i rodziny z tego,że mam słabą orientację w terenie.
  Potrafię niestety zabłądzić w rodzinnym mieście poruszając się samochodem.
  I często żartuje,że to przez to,że za mało bawiłam się klockami i stąd ta słaba wyobraźnia przestrzenna i orientacja w terenie.
  Mam nadzieję,że mój synek będzie lepiej sobie radził w tym zakresie. A klocki na pewno mu w tym pomogą !

 10. Agnieszka says:

  Chciałabym wygrać dla syna Blocki
  Bo odkąd zaczął układać klocki
  Przestały go interesować dobranocki
  W końcu przestał się nudzić
  A ja – mama- szczęśliwa – bo przestał się przy zabawie brudzić
  I już zdecydował – że chce zostać konstruktorem
  Bo stwierdził, że to lepsze od jazdy traktorem!!!

 11. Wiesława says:

  Jesteśmy fanami układania klocków.
  I stwierdzamy, że imponująca jest oferta Klocków Blocków.
  „Misja Mars” to zestaw przez nas sprawdzony
  Wiec przypuszczam, że zestawem My City syn nie będzie zawiedziony!
  Podczas zabawy klockami uśmiech z twarzy nam nie znika
  każdy chce się czym prędzej dostać do ludzika.

 12. kropka010 says:

  Klocki Blocki byłyby wspaniałym prezentem dla mojego dziecka, ponieważ…dzieci poznają świat przez zabawę, a do zabawy potrzebne są zabawki – mądre zabawki. Klocki są piękne, kolorowe, a małe dzieci lubią mocne kolory, ciekawe faktury i wielofunkcyjne rozwiązania. Są one bardzo ważne dla rozwoju emocjonalnego dziecka. Dzieci mają bardzo emocjonalny stosunek do zabawek i najchętniej sięgają po zabawki kreatywne…moja córeczka nie jest wyjątkiem. Dzieciństwo bez zabawek nie ma prawa istnieć, każde dziecko uwielbia zabawę, dzięki której może szczęśliwie i radośnie spędzić czas, rozwijając przy tym swoje zmysły i umiejętności. Klocki to świetny pomysł na stymulowanie zdolności motorycznych mojej córeczki. Podczas wspólnej zabawy klocki pomogłyby mojej córeczce szybciej opanować ruchy rączek, tak aby z każdym dniem bez problemu budowała to na co w danym momencie ma ochotę. Zachęcałyby moją córeczkę do podejmowania coraz to nowych zadań, trudniejszych i wymagających większego wysiłku, podejmowania samodzielnych decyzji, budowania wyobraźni, spostrzegawczości, logicznego myślenia oraz pobudzały sprawność manualną … jednocześnie czerpiąc radość z budowania i wymyślania coraz to nowych zabaw. Uważam, że klocki Blocki spełniają wszelkie wymagania stawiane przed zabawką aktywizującą rozwój dziecka, starannie wykończone, wykonane z przebadanych materiałów, a to jest dla mnie gwarancją, że w czasie zabawy moje dziecko jest bezpieczne. Klocki kształtowałby prawidłowy rozwój mojego dziecka, co dla mnie jako rodzica jest sprawą niezwykle istotną. Rozwój poznawczy poprzez zabawę pozwoli przygotować się mojemu dziecku do dorosłego życia. Uważam , że klocki byłyby dla mojego dziecka źródłem nowych doświadczeń i byłyby sprzymierzeńcem jej rozwoju.

 13. kropka010 says:

  Klocki Blocki byłyby wspaniałym prezentem dla mojego dziecka, ponieważ…dzieci poznają świat przez zabawę, a do zabawy potrzebne są zabawki – mądre zabawki. Klocki są piękne, kolorowe, a małe dzieci lubią mocne kolory, ciekawe faktury i wielofunkcyjne rozwiązania. Są one bardzo ważne dla rozwoju emocjonalnego dziecka. Dzieci mają bardzo emocjonalny stosunek do zabawek i najchętniej sięgają po zabawki kreatywne…moja córeczka nie jest wyjątkiem. Dzieciństwo bez zabawek nie ma prawa istnieć, każde dziecko uwielbia zabawę, dzięki której może szczęśliwie i radośnie spędzić czas, rozwijając przy tym swoje zmysły i umiejętności. Klocki to świetny pomysł na stymulowanie zdolności motorycznych mojej córeczki. Podczas wspólnej zabawy klocki pomogłyby mojej córeczce szybciej opanować ruchy rączek, tak aby z każdym dniem bez problemu budowała to na co w danym momencie ma ochotę. Zachęcałyby moją córeczkę do podejmowania coraz to nowych zadań, trudniejszych i wymagających większego wysiłku, podejmowania samodzielnych decyzji, budowania wyobraźni, spostrzegawczości, logicznego myślenia oraz pobudzały sprawność manualną … jednocześnie czerpiąc radość z budowania i wymyślania coraz to nowych zabaw. Uważam, że klocki Blocki spełniają wszelkie wymagania stawiane przed zabawką aktywizującą rozwój dziecka, starannie wykończone, wykonane z przebadanych materiałów, a to jest dla mnie gwarancją, że w czasie zabawy moje dziecko jest bezpieczne. Klocki kształtowałby prawidłowy rozwój mojego dziecka, co dla mnie jako rodzica jest sprawą niezwykle istotną. Rozwój poznawczy poprzez zabawę pozwoli przygotować się mojemu dziecku do dorosłego życia. Uważam , że te klocki byłyby dla mojego dziecka źródłem nowych doświadczeń i byłyby sprzymierzeńcem jej rozwoju.

 14. Marta Przybył says:

  Choć dwóch chłopców w domu mam o zestaw klocków dla dziewczynki gram.Klocków w domu dużo mamy , cały czas je układamy, pojazdy i wieże budujemy i ciągle się śmiejemy.Scenki z ludzikami lego odgrywamy, lecz fajnego domku dla nich nie mamy.Taki zestaw świetna sprawa, kreatywna z nim zabawa i do tego rzecz najlepsza byłby prezent na Dzień Dziecka.
  Całą czwórką kciuki trzymamy bo o taki zestaw właśnie gramy.
  Akceptuję regulamin.

 15. Kazik says:

  Wybrałem zestaw dla chłopców, to znaczy moich ukochanych wnusiów Filipka i Piotrusia. A dlaczego – otóż są ode mnie daleko, kiedy przyjeżdżają bawimy się, spacerujemy zwiedzając okolice, wygłupiamy się i śmiejemy. Wasze zabawki dałyby im wiele radości, rozwijały, wyostrzały by ich wyobraźnię,a ja na tą myśl już się wzruszam, bo tak bardzo chciałbym im wynagrodzić ten czas kiedy się nie widzimy. A Klocki Blocki pozostają w ich marzeniach.

 16. Joanna says:

  Dlaczego ja powinnam otrzymać nagrodę? To oczywiste! Bo mam najwspanialszą córkę na świecie, która pocieszy, gdy mi smutno, przyniesie stertę chusteczek, gdy lecą mi łzy, a do tego zawsze jest pomocna i uczynna. Oczywiście, ma też gorsze momenty i humorki, ale jest przekochana i już teraz troszczy się o siostrzyczkę, która dołączy do nas w sierpniu. Właśnie dlatego należy jej się nagroda, a klocki są tym, co lubi najbardziej.
  Taki oto wierszyk udało nam się dziś stworzyć. Niech będzie on odzwierciedleniem tego, jaka jest moja córka.

  Z moją małą Olą w konkursie startujemy
  Bo z klocków budować bardzo dzisiaj chcemy.
  Lubimy rysować, wycinać i kleić
  Lecz chętnie na plażę się dziś wybierzemy
  W willi na co dzień nie mieszkamy
  Lecz mały biały domek oporządzamy.
  Willa na plaży nam się zatem marzy
  Ciekawe, co fajnego się w nim dziś wydarzy.
  Samochody wszelkie to też nasza pasja
  Więc i śmieciarkę złożymy, rzecz jasna.
  Podobno jest to zestaw dla chłopców przeznaczony
  Lecz dla nas, dzielnych dziewczyn, jest jakby stworzony.
  Jeśli nasza rymowanka do gustu przypadła
  Spraw, proszę, by nagroda do nas dziś dotarła.

  Akceptuję regulamin. Proszę o Wille na plaży (chociaż tak, jak pisałyśmy, śmieciarka też jest świetna!)

   • Joanna says:

    Widzę, że moje zgłoszenie wskoczyło dwa razy. To dlatego, że miałam problem z jego dodaniem. W końcu opublikowałam to samo na fb. Mój mąż mówi, że sprzęty elektroniczne mnie po prostu nie lubią. Może coś w tym jest ;-)?

 17. Joanna says:

  Dlaczego to ja powinnam zdobyć nagrodę? To jasne! Bo mam najwspanialszą córkę na świecie i to dla niej chcę zdobyć klocki. Pocieszy, gdy mi smutno, przyniesie stertę chusteczek, gdy lecą mi łzy. Oczywiście, miewa swoje humorki, ale i tak jest przekochana i już teraz troszczy się o siostrzyczkę, która do naszej rodziny dołączy w sierpniu. Za to wszystko warto byłoby uszczęśliwić ją zestawem klocków.

  A oto krótki wiersz, który udało nam się stworzyć na potrzeby konkursu:

  Z moją małą Olą w konkursie startujemy
  Bo z klocków budować bardzo dzisiaj chcemy.
  Lubimy rysować, wycinać i kleić
  Lecz chętnie na plażę się dziś wybierzemy
  W willi na co dzień nie mieszkamy
  Lecz mały biały domek oporządzamy.
  Willa na plaży nam się zatem marzy
  Ciekawe, co fajnego się w nim dziś wydarzy.
  Samochody wszelkie to też nasza pasja
  Więc i śmieciarkę złożymy, rzecz jasna.
  Podobno jest to zestaw dla chłopców przeznaczony
  Lecz dla nas, dzielnych dziewczyn, jest jakby stworzony.
  Jeśli nasza rymowanka do gustu przypadła
  Spraw, proszę, by nagroda do nas dziś dotarła.

  Akceptuję regulamin. A dla córki wybieram zestaw dla dziewczynki – Willa na plaży (chociaż śmieciarka też by nas uszczęśliwiła!)

 18. Agatka says:

  Hej. Biorę udział w konkursie z nadzieją iż wygram. Czemu miałabym być to ja? Ponieważ od roku jestem z moim chłopakiem, on ma siostrzenicę której chciałabym sprawić fajny prezent. Więc w sumie to nie ja chcę wygrać tylko piszę w imieniu Roksanki. Bardzo miła i wstydliwa dziewczynka, wspólna zabawa pomaga nam się poznać więc robię to dla Niej 🙂

 19. Tata Michał says:

  Jestem mężczyzną i może mi nie wypada,
  Jednak chce być ojcem wspaniałym,by każdy o mnie opowiadał.
  Chcę dać mym dzieciom gwiazdkę z nieba,
  Sam mogę głodować, gdy będzie taka potrzeba.
  Marzenia chce im spełniać codziennie,
  Zapewnić im zajęcie na wieczory jesienne.
  Klocki dla dziewczynki nie tylko mi się marzą,
  To one prawdziwą zabawę Nam pokażą.
  Wspólnie, całą naszą rodziną,
  będziemy układać je nawet późna godziną.
  Nie tylko mama może spełnić swojego dziecka marzenia,
  Pomimo, że dla niektórych może się to wydawać nie do uwierzenia.
  Bardzo lubimy wspólne klocków układanie,
  Jest to szansa na rodzinne spotkanie.
  To taki czas gdy dorosły staje się dzieckiem,
  A córka może pojeździć auteczkiem.
  Więc skoro jest szansa, na klocków wygranie,
  Wykonuję to oto zadanie.
  Tata.
  Zestaw dla dziewczynki

 20. Magda says:

  Jestem mamą dwóch dziewczynek rezolutnej 7-latki oraz rozgadanej 5-latki i to dla nich chciałabym wygrać te wspaniałe klocki. Jestem pewna, że każdy zestaw Klocków Blocków skradłby ich serca za moc wciągającej i kreatywnej zabawy, która przenosi ich do tak upragnionego „świata dorosłych”. Ja zaś cenię je za niekończące się ćwiczenia małej motoryki, rozbudzanie wyobraźni małych oraz dużych i … za te dłuuuugie chwile z książką na kanapie 😉 Klocki Blocki i zabawa trwa do nocki!

 21. Alicja Szelast says:

  Nasza Hania to energiczna dziewczynka niesłychanie,
  Nie zaspokoi Jej żadna łatwa zabawa, proste zadanie.
  Ani minuty w ciągu dnia nie odpoczywa,
  Czasem to sam dzieckiem ruchliwym się nazywa.
  Ale na chwilę odpoczynku to jest jedna metoda,
  Hanula nie czuje wtedy biegania „głoda”.
  To z różnego rodzaju klockami zabawa,
  Dla Hani to bardzo istotna sprawa.
  Z radością buduje to co widziała w parku czy na spacerze,
  Jakieś zwierzątka czy budowle widząc w czasie jazdy na rowerze.
  Buduje mosty, wysokie wieże drogi i tory kolejowe,
  Jego wykonane budowle są odlotowe bo kolorowe.
  Od pewnego czasu rozróżnia kolory,
  Myślę, że to od rozpoczęcia zabaw z klockami – od tej pory
  Jest małą „budowniczką” – mogę tak powiedzieć,
  Z klockami na dywanie to mógłby godzinami siedzieć.
  Wkłada je, przekłada i wozi na przyczepie od traktora,
  Dla Hani to najwspanialsza jest zabawy pora.
  Ćwiczy małe rączki, zwinność swych paluszków
  Dlatego klocki są tak ważne dla naszych maluszków
  Hania nie jest wtedy chaotyczna, skupić się potrafi
  Staje się sprytniejsza gdy klockiem do pudełka trafi
  Dziecko ćwiczy pamięć i rozwija wyobraźnię
  Jest szczęśliwe, spokojne – jak strażaczka odważne
  Dlatego bez dwóch zdań,
  na klocki dla córeczki ogromną chrapkę mam 🙂

 22. Paulina R. says:

  Kochana córeczko,
  jakie te czasy okrutne,
  jakie to smutne…
  Czasy się zmieniły,
  ludzie się trochę pogubili.
  Zatracili się w tym pędzie,
  co to za parę lat będzie?
  Być może, gdy Twoje dzieci dorosną,
  w kosmos będą latać wczesną wiosną.
  Przenosić się w czasie,
  nie wiem, czy to wszystko zamienić da się.
  Zatrzymać tę pędzącą machinę
  i przystanąć na chwilę.
  Tak bardzo chcę byś z rówieśnikami dorastała,
  więc nawet gwiazdkę z nieba bym Ci dała.
  Jednak czy laptopy, tablety, telefony,
  dadzą Twemu dzieciństwu osłody?
  Chciałabym byś po osiedlu biegała,
  po drabinkach się wspinała.
  „Bazy” w krzakach robiła
  i w „rodzinę” się bawiła.
  Na skakance poskakała,
  trochę w klasy też pograła.
  Zupę z jarzębiny przyrządziła,
  w rzece nogi zamoczyła.
  W bierki z Nami pograła,
  wiele pytań mi i tacie zadawała.
  Z klocków domek zbudowała,
  ale zaraz…
  Chętnie domek z Tobą zbuduje
  i dzieciństwo Twoje zaczaruje.
  Wspólnie pokoiki umeblujemy
  i chętnie historię Naszą im opowiemy.
  Laptopy i telefony odłożymy do szafy,
  zapomnimy o nich i będziemy miały ubaw po pachy.
  Pokażę Ci jak ja się bawiłam,
  jak swoje dzieciństwo przeżyłam.
  Chcę byś ten czas zapamiętała
  i dalej swoim dzieciom wszystko przekazała.
  Mam nadzieję, że kiedyś to przeczytasz
  i zobaczysz, jak ten czas szybko pomyka.
  Tymczasem zrobię wszystko dla Ciebię,
  byś miała na ziemi jak w niebie,
  gwiazdką na nim będzie ten zestaw,
  a wspólna zabawa nim będzię częsta.
  Mama

  Wybieram zestaw dla dziewczynki.
  Akceptuję regulamin.

 23. aagnieszkaa1 says:

  My z synkiem Klocki Blocki z serii My City dla chłopca wybieramy
  i już wyobrażam sobie jak dzięki nim ogromną radość mamy.
  Gdy już ową śmieciarę zbudujemy,
  to w świat wielkiej zabawy się przeniesiemy.
  Zabawa naszą wyobraźnię i kreatywność rozwinie,
  tutaj nam czas miło popłynie.
  My jesteśmy ogólnie „klockowymi fanami”
  i Klocki Blocki również bliżej poznamy.
  Z miłą chęcią je na naszym blogu zrecenzujemy
  i być może ich wielkimi fanami zostaniemy?
  Naszych bliskich również z tymi klockami zapoznamy
  i do wspólnego budowania ich zwołamy…
  Uwielbiamy klocki z których pojazdy powstają,
  one ogromną radość nam dają.
  Przy klockach miło płynie nam czas,
  to klocki są idealne dla nas!
  Jeszcze widzimy, że ludzik jest do tego zestawu dodany,
  więc na pewno różne scenki tutaj odegramy.

  „Akceptuję”

 24. Ada Frąckowiak says:

  Mój synek Alanek mnóstwo energii i radości w sobie ma,
  a poznawanie świata to dla niego zabawa!
  Kocha spacery, kocha tańce i hulańce,
  ale najbardziej kocha wszelakie auta i wszystko to co układane.
  Całe dnie może rodzaje aut studiować,
  a takie auto z klocków – to by dopiero była budowla!
  Razem czas moglibyśmy z synkiem spędzić,
  w kreatywny sposób nudę z domu wypędzić!
  Wiem, że taka z klocków śmieciarka byłaby jego ulubieńcem,
  a dzięki takiej zabawie bylibyśmy razem i bawili się nieco więcej!
  Dla mojego syna gwiazdkę z nieba bym ukradła,
  ale póki co wiem, że super prezentem będzie dla niego od Klocków Blocków śmieciarka! 🙂

  Wybieram zestaw dla chłopca. 🙂

 25. Izabela Borusińska says:

  Akceptuję
  Wybieram zestaw dla chłopca i gram dla syna Szymona,w zasadzie to razem gramy;)
  Mama: Lubię zabawę klockami, bo przypomina mi się moje dzieciństwo i moje świetne kolekcje. To magiczny czas, ,kiedy moja wyobraźnia i kreatywność nie miały końca! To idealny sposób spędzania czasu. Teraz to mój synek uwielbia zabawy klockami i może godzinami spędzać tak czas, a ja razem z nim przenieść się do naszej KLOCKOLANDII;) Pomimo, że mamy większość zestawów chłopięcych to potrafimy się bardzo fajnie bawić. Przy okazji synuś ćwiczy zręczności manualne, koncentrację, skupienie, logiczne myślenie. A do tego wszystkiego rozwija swoją kreatywność, fantazję i wyobraźnię. Zabawy klockami są nieograniczone. Bo kto powiedział, że z klocków można tylko budować? My je wykorzystujemy tez do nauki matematyki, kolorów, układanie do wzorów czy odbijanie stempelków.
  Synek: Lubię zabawę klockami, bo z klocków można układać wiele fajnych budowli. Można łączyć różne zestawy i wymyślać najdziwniejsze budowle. Z kolegami najlepiej bawić mi się klockami, chociaż z mamą i tatą też jest fajnie.

  Lubimy zabawę klockami bo są:
  ATRAKCYJNE dla każdego dziecka, nawet dziadek lubi się bawić nimi z synkiem
  BEZPIECZNE oznaczone to na opakowaniu
  CIEKAWE zapewniają zabawę na wiele godzin
  DOKŁADNIE wykonane
  EFEKTOWNE końcowy efekt jest zawsze zachwycający
  FANTAZYJNE bo kolorowe
  GŁADKIE dziecko nie zrobi sobie krzywdy
  HIGIENICZNE
  ILOŚCIOWO jest ich naprawdę wiele
  JAKOŚCIOWO wykonane z dbałością o szczegółu
  KREATYWNE można wybudować największe dzieła i budowlne
  LEKKIE do przenoszenia
  MOTYWUJĄCE do coraz to nowszego działania
  NIEZNISZCZALNE można nimi się bawić przez wiele lat
  OCZYWISTE w życiu większości dzieci
  POWSZECHNIE dostępne
  ROZWIJAJĄCE zdolności manualne ale i umysłowe
  SENTYMELTALNE związane z nimi wspomnienia z dzieciśtwa
  TTRADYCYJNE od wielu lat popularne na rynku i nigdy się nie nudzą
  UNIWERSALNE dla chłopca i dziewczynki
  WSPANIAŁE bo potrafią zachęcić i połączyć zabawę wielu dzieciaków
  Yeti pewnie też ma swoje klocki z lodu;)
  ZNAKOMITYM prezentem

  Słodkie okruszki konkurs dziś organizują
  Nas KLOCKI BLOCKI bardzo interesują!
  Synek ma już u siebie niewielką kolekcję
  Ale brakuje mu ich trochę jeszcze
  A my razem klockami zabawy uwielbiamy!
  Kreatywność swoją i wyobraźnię pogłębiamy!
  Różne scenariusze w głowie sobie układamy
  A potem w rzeczywistości je odgrywamy!
  Tutaj ktoś na alarm dzwoni i pomoc wzywa!
  A tam potrzeba policjanta detektywa!
  Wiele jeszcze można z nich wyczarować!
  Na prawdziwym świecie się wzorować
  Jednak też są fantastyczne przygody
  Nieraz robimy samochodowe zawody
  I co nam tylko do głowy przyjdzie
  Zaraz z tych klocków nam wyjdzie!
  Do naszej KLOCKOLANDII zapraszamy
  Jednak takiego zestawu jeszcze nie mamy
  Wiec ładnie i pięknie o niego prosimy
  Może za ten wierszyk zwyciężymy!
  My zabawę klockami uwielbiamy
  A mogę powiedzieć, że wręcz kochamy!

 26. Izabela Borusińska says:

  Akceptuję
  Wybieram zestaw dla chłopca i gram dla syna Szymona,w zasadzie to razem gramy;)
  Mama: Lubię zabawę klockami, bo przypomina mi się moje dzieciństwo i moje świetne kolekcje. To magiczny czas, ,kiedy moja wyobraźnia i kreatywność nie miały końca! To idealny sposób spędzania czasu. Teraz to mój synek uwielbia zabawy klockami i może godzinami spędzać tak czas, a ja razem z nim przenieść się do naszej KLOCKOLANDII;) Pomimo, że mamy większość zestawów chłopięcych to potrafimy się bardzo fajnie bawić. Przy okazji synuś ćwiczy zręczności manualne, koncentrację, skupienie, logiczne myślenie. A do tego wszystkiego rozwija swoją kreatywność, fantazję i wyobraźnię. Zabawy klockami są nieograniczone. Bo kto powiedział, że z klocków można tylko budować? My je wykorzystujemy tez do nauki matematyki, kolorów, układanie do wzorów czy odbijanie stempelków.
  Synek: Lubię zabawę klockami, bo z klocków można układać wiele fajnych budowli. Można łączyć różne zestawy i wymyślać najdziwniejsze budowle. Z kolegami najlepiej bawić mi się klockami, chociaż z mamą i tatą też jest fajnie.

  Lubimy zabawę klockami bo są:
  ATRAKCYJNE dla każdego dziecka, nawet dziadek lubi się bawić nimi z synkiem
  BEZPIECZNE oznaczone to na opakowaniu
  CIEKAWE zapewniają zabawę na wiele godzin
  DOKŁADNIE wykonane
  EFEKTOWNE końcowy efekt jest zawsze zachwycający
  FANTAZYJNE bo kolorowe
  GŁADKIE dziecko nie zrobi sobie krzywdy
  HIGIENICZNE
  ILOŚCIOWO jest ich naprawdę wiele
  JAKOŚCIOWO wykonane z dbałością o szczegółu
  KREATYWNE można wybudować największe dzieła i budowlne
  LEKKIE do przenoszenia
  MOTYWUJĄCE do coraz to nowszego działania
  NIEZNISZCZALNE można nimi się bawić przez wiele lat
  OCZYWISTE w życiu większości dzieci
  POWSZECHNIE dostępne
  ROZWIJAJĄCE zdolności manualne ale i umysłowe
  SENTYMELTALNE związane z nimi wspomnienia z dzieciśtwa
  TTRADYCYJNE od wielu lat popularne na rynku i nigdy się nie nudzą
  UNIWERSALNE dla chłopca i dziewczynki
  WSPANIAŁE bo potrafią zachęcić i połączyć zabawę wielu dzieciaków
  Yeti pewnie też ma swoje klocki z lodu;)
  ZNAKOMITYM prezentem

  Słodkie okruszki konkurs dziś organizują
  Nas KLOCKI BLOCKI bardzo interesują!
  Synek ma już u siebie niewielką kolekcję
  Ale brakuje mu ich trochę jeszcze
  A my razem klockami zabawy uwielbiamy!
  Kreatywność swoją i wyobraźnię pogłębiamy!
  Różne scenariusze w głowie sobie układamy
  A potem w rzeczywistości je odgrywamy!
  Tutaj ktoś na alarm dzwoni i pomoc wzywa!
  A tam potrzeba policjanta detektywa!
  Wiele jeszcze można z nich wyczarować!
  Na prawdziwym świecie się wzorować
  Jednak też są fantastyczne przygody
  Nieraz robimy samochodowe zawody
  I co nam tylko do głowy przyjdzie
  Zaraz z tych klocków nam wyjdzie!
  Do naszej KLOCKOLANDII zapraszamy
  Jednak takiego zestawu jeszcze nie mamy
  Wiec ładnie i pięknie o niego prosimy
  Może za ten wierszyk zwyciężymy!
  My zabawę klockami uwielbiamy
  A mogę powiedzieć, że wręcz kochamy!

  Izabela Borusińska

 27. PPaulina says:

  Akceptuję. Moje dziecko jest zafascynowane wszelkimi mechanizmami. W ruchomej szopce bożonarodzeniowej dzieci zachwycały się figurkami, a moje krzyknęło ze swoim odkryciem: „one jeżdżą po torach”. W sklepie przy kasie nakleiło małą naklejkę na taśmę, by sprawdzić czy do niego wróci, rozebrało mój zegarek, aby sprawdzić co jest w środku. Nie może się napatrzeć jak śmieciarka ładuje śmieci. Niby proste, kosz jedzie do góry, wypadają śmieci i już. Ale nie dla mojego dziecka. No przecież tam jest jakiś otwór i słychać jakiś mechanizm. Jak zajrzeć do wnętrza śmieciarki? Najlepiej samemu ją zbudować! Dlatego pragnę wygrać KlockiBlocki z serii MyCity. Dla (paradoksalnie) mojej córeczki, małego ciekawskiego inżyniera.

Dodaj komentarz