Konkurs z Home Green Tea Spa. Wygrywa 5 osób!

Witajcie moi drodzy,

dziś wraz ze sponsorem wraz z Home Green Tea Spa zapraszam Was do udziały w kolejnym fantastycznym konkursie. Konkurs zbiegł się w czasie z moimi urodzinami (6 stycznia) i kolejnymi „urodzinami” bloga (13 stycznia). Dlatego zadanie będzie… słodkie 😉 Bo cóż jest lepszego niż filiżanka matcha latte i kawałek słodkiego ciasta lub innego deseru z okazji urodzin 😉

Wygrywa aż 5 osób!

Nagroda za 1 miejsce: książka „W kuchni mamy i córki” + Bio maca korzeń mielony 100 g + słodki upominek

Nagroda za 2 miejsce: książka „BowlLove” + słodki upominek

Nagroda za 3 miejsce: książka „Przepisy na szczęście Qmam kasze” + słodki upominek

Nagroda za 4 miejsce: książka „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem” + słodki upominek

Nagroda za 5 miejsce: książka „Dania z owoców” + słodki upominek

Zadanie konkursowe:

Jakie ciasto lub deser przynieślibyście na moje urodziny? Czekam na Wasze pyszne propozycje 🙂

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda.

Uwaga! Proszę o dodawanie wyłącznie autorskich zdjęć i tekstów. Proszę o uczciwość. Pamiętajcie, że zdjęcie nie jest konieczne. Liczy się pomysł, ciekawa odpowiedź. Lepiej dodać coś prostego, ale w 100% swojego 🙂 To w końcu ma być miła zabawa 🙂 Bawmy się więc uczciwie 🙂

I spełnij pozostałe warunki konkursu określone w regulaminie:

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe:  Jakie ciasto lub deser przynieślibyście na moje urodziny? Czekam na Wasze pyszne propozycje 🙂 Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagrody: 

  Nagroda za 1 miejsce: książka „W kuchni mamy i córki” + Bio maca korzeń mielony 100 g + słodki upominek

  Nagroda za 2 miejsce: książka „BowlLove” + słodki upominek

  Nagroda za 3 miejsce: książka „Przepisy na szczęście Qmam kasze” + słodki upominek

  Nagroda za 4 miejsce: książka „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem” + słodki upominek

  Nagroda za 5 miejsce: książka „Dania z owoców” + słodki upominek

  Wygrywa 5 osób, każda osoba może wygrać jedną nagrodę. Uwaga! Słodki upominek wysyłany jest losowo (czekolada, batoniki, cukierki itd Sponsor zastrzega sobie prawo do dowolności w kwestii upominku).

 5. Sponsorem nagród jest Home Green Tea Spa Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora: Home Green Tea Spa oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 05.01.2020 r. do 20.01.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam wraz ze sponsorem. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz