Konkurs z Caffe Perfetto

Moi drodzy,

dziś coś dla wielbicieli kawy 🙂 Wraz ze sponsorem – Caffe Perfetto, zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest opakowanie pysznej kawy.

Zadanie konkursowe jest proste:

Dokończ zdanie: „Kocham kawę za…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  „Kocham kawę za…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (w przypadku odpowiedzi udzielonej na blogu, podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda:  Kawa ziarnista 500 g Caffe Perfetto Kamerun Santa Blue Mountain Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem głównej nagrody jest Caffe Perfetto. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony/obserwowany fanpage sponsora Caffe Perfetto oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 27.03.2021 do 09.04.2021 (włącznie). Konkurs przedłużony do 14.04 (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu konkursu. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki, a po jej dokonaniu usunięte. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

WYNIKI KONKURSU ZNAJDZIECIE TUTAJ: https://www.slodkieokruszki.pl/waniliowy-sernik-z-mango

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz