Konkurs! Wygraj zgrzewkę Crypto Energy Drink

Moi drodzy,

zapraszam do udziału w kolejnym konkursie. Jak zawsze zgłoszenia można dodawać na Facebook lub tutaj. Tu zawsze zostawiam Wam dowolność. Tym razem nagroda na pewno pobudzi Was do życia i działania 😉 Więc… do dzieła.

Aby wygrać 1 zgrzewkę Crypto Energy Drink (24 szt.) napisz dlaczego nagroda powinna trafić w Twoje ręce?

 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

  1. Zadanie konkursowe: Napisz dlaczego nagroda powinna trafić w Twoje ręce?
  2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
  3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
  4. Nagroda: 1 zgrzewka Crypto Energy Drink (24 szt.). Wygrywa 1 osoba.
  5. Sponsorem nagród jest strona Crypto Energy Drink Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Crypto Energy Drink oraz fanpage Słodkie okruszki
  6. Konkurs trwa od 15.02.2019 r. do 21.02.2019 r. (włącznie)
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
  8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
    Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz