Konkurs Wygraj zestaw startowy do Yerba Mate

 
Moi drodzy,
dziś wraz ze sponsorem Yerba MaTe 24 chciałabym zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest widoczny na zdjęciu zestaw startowy do yerba mate. W skład zestawu wchodzą:
 • Próbka Mate Green Despalada 50g
 • Próbka Mate Green Energy 50g
 • Próbka Yerba mate Taragui Energia 50g
 • Bombilla nierdzewna Alvaro smukła
 • Matero ceramiczne Puszka miodowe 300 ml
 • Termometr tarczowy

To idealny zestaw dla osób rozpoczynających przygodę z Yerba Mate. A dlaczego warto pić Yerba Mate?

Yerba Mate jest znana przede wszystkim z niezwykłych właściwości pobudzających, wzmacniających i oczyszczających. Jednak jej spektrum działania jest o wiele szersze. Ten wspaniały napar jest postrzegany przez wielu jako lepsze wersja kawy – doskonale pobudza bez podrażnienia żołądka (za co właśnie osobiście bardzo go cenię). Dodatkowo:

 • likwiduje objawy zmęczenia
 • w przeciwieństwie do popularnej „małej czarnej” nie wypłukuje magnezu
 • reguluje ciśnienie
 • doskonale oczyszcza i odżywia organizm
 • polepsza samopoczucie
 • pozytywnie wpływa na jędrność skóry
 • stosowany jest też bardzo często w kuracjach odchudzających ze względu na wpływ na poprawę przemiany materii
 • zwiększa odporność całego organizmu
 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie „Dlaczego to właśnie ty powinnaś / powinieneś wygrać zestaw do yerba mate?” Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 1 zestaw startowy do yerba mate – link do zestawu: https://ymt24.pl/zestaw-pobudzajacy-dla-singla Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Yerba MaTe 24 Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Yerba MaTe 24
 6. Konkurs trwa od 27.05.2018 r. do 09.06.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
 

Print Friendly, PDF & Email

17 comments

 1. MartaL says:

  Proszę o zestaw yerby bo energii mi na co dzień brakuje a wiem że dzięki niej jak bomba rano wystartuje. I ziewać już nie będę ale zdrowiem cieszyć się co dnia dlatego wygrać powinnam ja 😉

 2. Anka says:

  Yerba to życie yerba to zdrowie
  Zrozumie to każdy kto choć raz ją spróbuje
  I choć paskudnie smakuję 😉
  To uwielbiam ją szczerze i w jej właściwości wierze

 3. Barbara says:

  Pani Madziu daczego ja? Bo chciałabym poznać jej właściwości tyle się o nich naczytałam na pani blogu że myślę że warto

 4. Ewka says:

  Ewelina wiecznie wesoła dziewczyna dużo zajęć mam ale energii na to nie posiadam Yerba by mi w tym pomogła bym wszystko od dziś zdziałać mogła

 5. Justyna says:

  Dlaczego ja?
  Bo pijam yerbę nałogowo w zwykłym kubku i przecedzoną przez sitko 😉 mąż się śmieje, że taki ze mnie smakosz a zachowuję się jak „prostaczka” 😀 😀 😀 no ale cóż… smak stawiam nad te wszystkie bajery, po które nie mam kiedy udać się do sklepu! A tu proszę – nie dość, że wszystko razem w komplecie, piękne i estetyczne, to jeszcze z dostawą do domu by było! I jeszcze popróbowałabym sobie nowych smaków! Pytanie tylko czy to prezent dla mnie – smakoszki, czy mężowi na imieniny bym sprawiła – dla żartu 😉

 6. Zosia says:

  „Dlaczego to właśnie ty powinnaś / powinieneś wygrać zestaw do yerba mate?” Bo chcę ją podarować komuś kto jej jeszcze nie próbował. Śpioch z niego straszny może obudzi go do życia 😉

 7. Łukasz says:

  O Yerbie słyszałem wiele dobrego, lecz okazji spróbować nie miałem tego. Teraz okazja nadarza się taka – poczuć się niczym Cejrowski na bosaka 🙂

Dodaj komentarz