Konkurs! Wygraj słoiczki z miodem od Wyjątkowe Upominki

Konkurs_Wyjątkowe_Upominki

Moi drodzy,

wraz z firmą Wyjątkowe Upominki przygotowałam dla Was mały konkurs-niespodzinakę. O Firmie Wyjątkowe Upominki piałam Wam już tutaj i wiem, że wiele osób było zachwyconych małymi słoiczkami z miodem, które Wam polecałam. Dlatego dziś z okazji zbliżających się świąt zachęcam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania będą 3 uroczo wyglądające słoiczki z miodem od Wyjątkowe Upominki. Nagrodę widzicie na zdjęciu 🙂

Zadanie konkursowe jest naprawdę proste:

„Święta, to dla mnie….”

Dokończ zdanie konkursowe. Mile widziane kreatywne odpowiedzi.

Regulamin konkursu:

 1. Zadanie konkursowe: „Święta, to dla mnie…” Dokończ zdanie konkursowe. Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na fanpag’u na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda:  3 słoiczki z miodem od Wyjątkowe Upominki Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagrody jest firma Wyjątkowe Upominki Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora
 6. Konkurs trwa od 12.12.2017 r. do 18.12.2017 r. (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 2 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.  
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 2 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

*Dodatkowe informacje. Każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Zachęcam do udziału w konkursie

konkurs

Print Friendly, PDF & Email

17 comments

 1. Magdalena Wojtanowicz says:

  Święta to dla mnie czas radości i wspomnień. Radości bo cieszymy się z bycia razem z rodzina z tymi których kochamy najmocniej w ten czas. A wspomnień..tych którzy już niestety odeszli z tego świata i pozostali w naszych sercach na zawsze.

 2. Di gotuje says:

  Święta to dla mnie…
  Może napiszę co dla mnie oznaczają najbliższe święta.
  Odkąd odeszły moje najbliższe osoby, nie lubiłam tego okresu i teraz mając córeczkę – moją miłość te święta będą dla mnie wielkim wyzwaniem.
  Tym bardziej, że również zabraknie mamy.
  Od nowa muszę nauczyć się świątecznej radości czy euforii podczas przygotowań, aby moje dziecko wiedziało, że to wspaniały czas.
  Taki sam jak ja przeżywałam w dzieciństwie.

 3. Snow says:

  Święta to dla mnie…. świat przykryty białym puchem , wszystko dookoła zachwycająco przybrane , sklepowe wystawy mienią się setkami różnokolorowych lampek i dekoracji. W naszych sercach zagaszcza radość , ponieważ niedługo będzie ten wyczekiwany wspaniały dzień. Za oknem spada na ziemię miliony płatków śniegu , w domu rodzinna , ciepła atmosfera , roznosi się zapach pieczonych pierników , woń pomarańczy i mandarynek. Wszystko to sprawia , że ogarnia nas wielka euforia i jeszcze bardziej nas to do siebie zbliża. Wyczekujemy w raz z rodziną pierwszej gwiazdki , która symbolizuje , że kolację wigilijną czas zacząć , na stole wiele pyszny i pachnących wigilijnych potraw, dom przepięknie przybrany , z boku śliczna świecąca choinka a przy niej mnóstwo prezentów, w tle grające kolędy. Wszyscy dzielimy się opłatkiem i składamy sobie najserdeczniejsze życzenia. Jest to dla nas czas miłości, radości, przebaczania, rodzinnych spotkań, objadania się wyśmienitymi wypiekami. Swoje pierwsze w życiu Święta spędzi z nami nasza malutka córeczka. Ta chwila powoduje , że jeszcze bardziej Święta Bożego Narodzenia będą niezapomniane i wyjątkowe.

 4. Anna says:

  Święta Bożego Narodzenia to dla mnie ważny czas, gdyż spędzam go z całą rodziną, tą bliską i dalszą, z którą rzadziej się widujemy a święta to idealny czas na takie spotkania. Jest wtedy wesoło, radośnie i bije ciepłą, rodzinną atmosferą. A jeszcze bardziej wspaniałe jest całe przygotowywanie do Świąt: wszystkie potrawy i pyszności świąteczne, ubieranie choinki, dekorowanie domu, kupowanie prezentów. Uwielbiam te Święta ?

 5. beatahac says:

  Święta to dla mnie czas miodem płynący, w którym choć
  zima – nie brak jest mocy! Mijają dni w rodzinnym gronie,
  obok choinka, piernik na stole. To moment dla nas, chwila
  wytchnienia, w której spełniają się ciche marzenia!
  Więc, gdy w kalendarzu już grudzień zawita, święta już czuję – życzliwie je witam!

 6. Agnes says:

  Święta to dla mnie czas absolutnie wyjątkowy. Wbrew wszędobylskiemu pędowi – wtedy się uspokajam. Jak nie zdążę czegoś zrobić – to trudno, świat się nie zawali. Pamiętam z dzieciństwa, że w naszym domu panował wielki stres, a sama kolacja wigilijna była choć piękna i wzruszająca, to okupiona nieprzespanymi nocami mamy, nerwami taty i poganianiem dzieci. Chcę tego zaoszczędzić moim maluchom, więc mamy słodkie święta w stylu slow. I tego również Państwu życzę 🙂

 7. Karolina says:

  Święta to dla mnie najwspanialszy czas w roku. Chwile wspólnie spędzone z rodziną. Czas kiedy wszyscy jesteśmy razem i możemy się sobą cieszyć. To chwile radości, miłości i przebaczania. Okres kiedy zapominamy o wszystkich problemach i cieszymy się swoją obecnością. Wspólnie przygotowujemy się do świąt: stroimy choinkę, dekorujemy dom i pieczemy pierniczki. Czas kiedy w całym domu unosi się zapach choinki i ciasteczek a w powietrzu czuć miłość i ciepło rodziny. Święta to dla mnie magiczny czas.

 8. Natalia says:

  Święta to dla mnie zapach pomarańczy, goździków, smak barszczu z uszkami i pieczonego karpia. Czas radości i spotkań z bliskimi przy kubeczku gorącego, aromatycznego grzańca 🙂

 9. Natalia says:

  Święta to dla mnie laba od trzymania diety, bo święta się nie ograniczam i korzystam ze wszystkich pyszności stojących na stole… Jest to również czas na spotkania z rodziną i znajomymi. A także radość z obdarowywania i obserwowania dzieci podczas rozpakowywania prezentów 🙂

 10. Krystyna Cwynar says:

  Święta to dla mnie czas oslodzony łyżeczką miłości,dobroci i spokoju. Czas spędzony wśród najbliższych,pełen niezapomnianych chwil radości .

 11. Justyna says:

  Święta to dla mnie, czas uroczysty, być może jak wielu twierdzi napędzany komercją, natłokiem reklam, ale ..pomyślmy inaczej, jak nudne i codzienne było by życie bez świąt? Bez tego oczekiwania? Bez magi? Choć zapewne mamy po 30 lat i więcej ale bez Mikołaja? Czy ktoś z nas próbował wigilijnych potraw w lipcu.. ja tak, zaręczam wam, że nie smakują tak cudownie jak w wigilie. Dlatego jestem zwolenniczką ubierania choinki dwa lub dzień przed wigilią. A nie na początku grudnia, żeby się nie opatrzyła, cudowne jest też te oczekiwanie na ubranie, i pytania CZY DZIŚ UBIERZEMY CHOINKĘ? Święta to też, tradycje, każdy region ma swoje, ba nawet każdy dom ma swoje. I ważne żeby nasze dzieci, rok rocznie patrzyły, uczyły się a później pielęgnowały i kontynuowały. Ktoś mądry, kiedyś powiedział, święta są dla dzieci, i tu się zgodzę. Bo święta to też dla mnie, radość w oczach dziecka z prezentu, wyglądanie mikołaja, Zakłopotanie kiedy mikołaj pyta o wierszyk.
  Życzę Państwu : Wesołych i Zdrowych Świąt ! i żeby każdy cd. zdania Święta to dla mnie… sprawdził się i w tym roku

 12. Anett says:

  Ktoś zapytał… czym są święta?
  Czy to biel śniegu i opłatka?
  Każdy z nas inaczej je pamięta.
  Czy to ojciec, syn czy matka.
  Dla mnie święta to kolory
  przyodziane w zapach czasu,
  to zielone latem bory
  i przyniesione prawdziwki z lasu.
  To też brązowy kolor kory cynamonu
  rozgniatanej na drewnianej stolnicy,
  oddech orientu co przyfrunął do domu
  i mocny zapach domowej śliwowicy.
  Złoci się, pyszni w blasku gwiazd na niebie
  polskie, zdrowe, płynne złoto,
  co bursztynowym smakiem przyciągnie i ciebie-
  miodownik każdy dziś zjada z ochotą.
  To także czerwień modnie przyodziana-
  dumne liście grudniowej poinsecji,
  i złotym brokatem okno posypała mama,
  płynie zapach ciastek i smak lukrecji.
  Słodycz lukru na serniku się bieli,
  tulą się czarne ziarenka maku,
  zapach drożdżówki nad dachami się ścieli,
  brąz orzechom dodaje smaku.
  Biel kokosu uciekać chce ze złotego spodka,
  pachnie znajomo likier z pomarańczy.
  Może cytrynówkę gdzieś w kącie spotka
  i zimowego walczyka z nią zatańczy.
  Fiolet też czasem na nas zerka z boku-
  kokardy w grochy przystrajają pudła.
  Srebrne serpentyny dodają uroku…..
  …….i jak co roku tylko moja portmonetka schudła. 😉

 13. Marta R. says:

  Święta, to dla mnie…

  Buzie moich dzieci umaziane czerwonym barszczem
  Ich radość, gdy otwierają prezenty
  Głośny śmiech moich rodziców gdy na nie patrzą
  Spotkanie z rodzeństwem, którego tak dawno nie widziałam
  Pyszne potrawy (i pochwały) bo przecież tyle się przy nich nastałam
  Drobne upominki dla wszystkich bo każdemu odrobina radości się należy (miód od Wyjątkowe Upominki byłby wspaniały – odrobina tak uroczej słodyczy każdemu jest potrzebna)

  Święta dla mnie to też wspomnienia
  Tych chwil co przeminęły, a w szczególności tych osób po których pozostaje puste krzesło i gorąca miłość w sercu.

  Święta to tak wiele, bo ŚWIĘTA DLA MNIE TO RODZINA! Ona jest najważniejsza!

 14. Gosiak says:

  Święta to dla mnie wyjątkowy czas,
  który gromadzi rodzinę wokół nas,
  każdy zapomina o gniewach,
  składając życzenia obok przystrojonego drzewa.
  Świat w tym czasie zwalnia,
  problemy idą do przechowalni,
  wszyscy się cieszą i radują,
  „Wśród nocnej ciszy” kolędując 🙂

 15. BARBARA says:

  Święta dla mnie to wigilia ,pasterka i spotkanie z rodziną,dziemi bo teraz takie czasy że każdy zabiegany i nie ma czasu na spotkania i gościnę.Dlatego w święta się spotykamy i rozmawiamy i zajadamy świąteczne rarytasy.

 16. karolina27 says:

  Święta to dla mnie czas…

  spędzony wśród bliskich, kiedy snujemy długie rozmowy i rozkoszujemy się tym magicznym nastrojem oraz pysznymi, tradycyjnymi potrawami przy pachnącej choince, pod którą piętrzą się stosy prezentów, które przyniósł Mikołaj, i zapalonych lampkach, w których jasnym świetle pięknie odbija się rodzinna, przyjazna atmosfera.

 17. karolina27 says:

  Święta to dla mnie…

  przede wszystkim wspólny posiłek, który zacieśnia więzi. To naturalny, sprawdzony przez wieki i tradycje różnych kultur sposób na doznanie spokoju, przyjemności i pozytywnego nastawienia. Gotowanie i przygotowywanie posiłku dla ważnych dla mnie osób może przenieść mnie ze sfery „myślenia” do sfery „serca”. Przy wigilijnym stole tworzy się atmosfera porozumienia, radości i bliskości. Wspólny posiłek zatrzymuje w nas miejscu, uwalnia nas na moment od ciągłej pogoni. Na wigilijnym stole nie może zabraknąć opłatka i podzielenia się nim na znak zgody, przebaczenia i pokoju. Wybaczamy nie tylko dla innych, ale i dla siebie, dla własnego dobrego samopoczucia, zdrowego ducha i ciała….

Dodaj komentarz