Konkurs! Wygraj maskotkę z serii Beanie Babies FERDINAND

Moi drodzy,

dziś wraz ze sponsorem TY Polska zachęcam Was do udziału w kolejnym konkursie, w którym do wygrania jest jeż o imieniu Una z bajki o byczku Ferdinandzie. Maskotka pochodzi z serii Beanie Babies FERDINAND. Seria obejmuje pięć postaci wśród których każde dziecko znajdzie własnego ulubieńca. Film o uroczym i jakże sympatycznym byczku Fernando wszedł do kin na początku stycznia 2018 roku. Fernando to potężny młody byczek o wyjątkowo łagodnym usposobieniu i wielkim sercu. Na półce w pokoju dziecka nie może zabraknąć również przyjaciół byczka: trzech zabawnych jeżyków oraz kozy o imieniu Lupe.

Dziś do wygrania uroczy jeżyk Una. Jak go zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dla kogo chcielibyście wygrać maskotkę – jeżyka – z serii Beanie Babies FERDINAND?

 

Uwaga! Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie fanpage sponsora TY Polska

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie: „Dla kogo chcielibyście wygrać maskotkę – jeżyka – z serii Beanie Babies FERDINAND?”
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagrody: 1 x jeż Una z serii Beanie Babies FERDINAND . Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest TY Polska Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora TY Polska 
 6. Konkurs trwa od 18.11.2018 r. do 24.11.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

 1. Jagoda says:

  Maskotkę – jeżyka – z serii Beanie Babies FERDINAND chciałabym wygrać dla najmłodszych dzieci…, dzieci z przedszkola Nr 16 w Ostrowcu, do którego codziennie zaprowadzam moją wnuczkę, gdzie jest może nawet i sporo zabawek, ale nie ma takich uroczych i najnowszych przytulasków. Myślę, że niejedno dziecko z chęcią rano przychodziłoby do przedszkola, wiedząc że tam na niego czeka zabawa z ukochanym jeżykiem. Akceptuję Regulamin

Dodaj komentarz