Konkurs! Wygraj i poznaj 1 z 3 pięknych książek dla dzieci

konkurs z opowieści dla dzieciMoi drodzy,

chciałabym zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 piękne książeczki dla dzieci. Na początek kilka słów o sponsorze.

OPOWIEŚCI DLA DZIECI, to autorski projekt wydawniczy – książki napisane lub przetłumaczone przez Hannę Milewską, a zilustrowane przez utalentowanych młodych artystów. Książki adresowane są do dzieci w wieku 4-8 lat. OPOWIEŚCI DLA DZIECI, to historie opowiedziane barwnie i z uśmiechem. Książki przy których nawet dorosły nie będzie się nudzić. Do tego każda książka jest pełna pięknych ilustracji, które na pewno spodobają się najmłodszym.

W konkursie przewidziano 3 nagrody: „Mniej więcej grzeczne rymy”, „Dziewczynka, która szukała bajki o sobie” oraz „Chłopiec, który szukał bajki o sobie”. Aby wygrać 1 z 3 książek wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

„Dlaczego jedna z książek powinna trafić do Ciebie?”

Mile widziane kreatywne odpowiedzi. Wskaż również, którą książeczkę wybierasz 🙂

P.s. Pamiętaj o polubieniu fanpaga sponsora OPOWIEŚCI DLA DZIECI

 

Regulamin konkursu:

1. Zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie: „Dlaczego jedna z książek powinna trafić do Ciebie?” Mile widziane kreatywne odpowiedzi. Wskaż również, którą książeczkę wybierasz 🙂

2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym konkursowym na fanpag’u na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu).

3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.

4. Nagrody: Książki: „Mniej więcej grzeczne rymy”, „Dziewczynka, która szukała bajki o sobie” oraz „Chłopiec, który szukał bajki o sobie”. Nagrodzone zostaną trzy osoby (1 osoba wygrywa 1 książkę).

5. Sponsor nagród – OPOWIEŚCI DLA DZIECI. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora OPOWIEŚCI DLA DZIECI

6. Konkurs trwa od 10.05.2018 r. do 20.05.2018 r. (włącznie)

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji. Uwaga! Wyniki konkursu pojawią się najpóźniej 24 maja. Za opóźnienia przepraszam.

8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagrody w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

*Dodatkowe informacje. Każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany. Zachęcam do udziału w konkursie

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

  1. Kamila says:

    Chłopiec który szukał bajki o sobie będzie dla nas idealny. Chętnie przeczytam tą bajkę wraz z synkiem do poduszki by odeszły na bok wszystkie jego smutki 😉

  2. Natalka says:

    Wybieram książkę Dziewczynka, która… A książka powinna trafić do mnie bo mam wspaniałą małą kuzynkę która kocha książki

Dodaj komentarz