Konkurs! Wygraj 5 kg krówek z własnoręcznie zaprojektowaną etykietą

Konkurs_wygraj krowki reklamowe

Idealne na przyjęcie, urodziny, mikołajkowe party, ślub, jako forma reklamy… Krówki reklamowe. Pyszne i wspaniałe na każdą okazję dzięki oryginalnej własnoręcznie zaprojektowanej etykiecie. Chcielibyście ich spróbować i zaprojektować własną etykietę? Jeśli tak, to wraz ze sponsorem nagrody D.H.R. Kontakt Sp. z o.o. http://www.krowki-reklamowe.biz.pl/ zachęcam was do udziału w konkursie. Zadanie konkursowe jest proste:

„Napisz na jaką specjalną okazję i dlaczego chcielibyście przygotować krówki reklamowe”

Regulamin konkursu:

 1. Zadanie konkursowe: „Napisz na jaką specjalną okazję chcielibyście przygotować krówki reklamowe” Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na fanpag’u na Facebook*. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 4 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 5 kg krówek z etykietą zaprojektowaną według koncepcji zwycięzcy. Wygrywa 1 osoba
 5. Sponsorem nagrody jest D.H.R. Kontakt Sp. z o.o. http://www.krowki-reklamowe.biz.pl/Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora
 6. Konkurs trwa od 18.11.2017 r. do 30.11.2017 r. (włączenie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.  
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera oraz projekt etykiety wg wytycznych na stronie sponsora) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

*Dodatkowe informacje. Każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Zachęcam do udziału w konkursie

 

Print Friendly, PDF & Email

20 comments

 1. Ewa Podembska says:

  Co roku w ramach Wolontariatu organizujemy akcję ubierania choinki dla dzieci na osiedlu, gdzie mieszkają biedniejsze rodziny. W tym roku akcja odbędzie się 16 grudnia. Zawsze jest to świetna zabawa, podczas której dzieci ubierają żywe drzewko, spotykają się z Mikołajem. Wolontariusze (młodzież szkolna) aktywnie pomagają maluchom. Myślę, że niespodzianka w postaci krówek sprawiłaby ogromną radość.

 2. Agnes says:

  Siostra pracuje nad swoim doktoratem. Pracuje, pracuje, siedzi w laboratorium, a końca nie widać. Wiem, że jej odkrycia z dziedziny biologii molekularnej mogą być na miarę Nobla, ale mogłaby się trochę pośpieszyć. Myślę, że 5 kg krówek z gratulacjami z obrony doktoratu zadziałałoby motywująco…

 3. Mania says:

  Takie krówki reklamowe chciałabym przygotować na jedną z najwspanialszych specjalnych okazji, czyli na święta Bożego Narodzenia. Byłby to wymarzony prezent dla mojej kochanej mamy-wielbicielki takich oto smakołyków. Myślę, że byłaby zachwycona, a fakt, że opakowania są zaprojektowane przeze mnie, czyli są unikatowe i zrobione od serca, sprawiłby, że taki prosty (ale oczywiście smaczny) prezent, przewyższyłby wszystkie inne.

 4. Marcin says:

  A ja bardzo bym chciał rozdać krówki podopiecznym z domu opieki,w którym pracowałem jeszcze na wakacjach.A to w dowód,że są wartościowymi osobami,które zostawiły ślad w mojej pamięci i za niezapomnianą energię,która tak biła od nich.

 5. Marcin says:

  Kolejną taką okazją do rozdania krówek była by po prostu chęć ich rozdania poszczególnym przechodniom w moim mieście w zwykły szary dzień.I tu z jakimś pozytywnym napisem np. „Uśmiechnij się”, „weź mnie do buzi”
  Tak po prostu!

 6. ulajot says:

  Moi uczniowie już niedługo zakończą etap edukacji wczesnoszkolnej i przejdą na wyższy poziom. Już planuję, jak ich pożegnać, bo to sympatyczne, rezolutne i mądre dzieciaki, będzie mi trudno się z nimi rozstać. Krówkowe pożegnanie byłoby bardzo zaskakujące :).- le w pełni na to zasłużyli.

 7. Gabrysia says:

  Krówki z moją etykietą wykorzystałabym w celu obdarowania nimi spotykanych na ulicy ludzi, mojej rodziny i znajomych, jako prezent na święta Bożego Narodzenia. Chciałabym, aby na etykietach pisało „Wesołych Świąt Moi Drodzy”. To byłoby świetne uczucie dać taką krówkę każdemu z moich znajomych 🙂

 8. Gabrysia says:

  Krówki z napisem „Nie pij tyle” podarowałabym moim znajomym, którzy swoje już wypili. Takie krówki dobrze by im zrobiły i dodatkowo osłodziły. Pewnie nie raz potem śmialibyśmy się z tych kreatywnych krówek!

 9. Ania says:

  Zbliżają się moje 18 urodziny. Chciałabym, aby ten dzień był dla mnie wyjątkowy. Wejście w dorosłe życie, impreza ze znajomymi, z rodzina. Nie może przy niej zabraknąć tego, co najbardziej kocham. Od dzieciństwa uwielbiam krówki. Największa frajdą zawsze było dla mnie czytanie sentencji w środku opakowania. Myśle, ze to byłby najsłodszy prezent, jaki mogłabym sobie wymarzyć i dzielić się nim podczas mojej imprezy urodzinowej. Nie wierze w przypadki, wiec myśle, ze fakt, iż zakończenie konkursu przypada akurat w dzień moich urodzin nie może pozostać obojętny 🙂

 10. Mała says:

  Po 28 latach smutnego i samotnego życia poznałam najwspanialszego człowieka pod słońcem 🙂 Z niecierpliwością czekamy na jeden z najpiękniejszych dni w Naszym życiu – na ślub, który zaplanowaliśmy celowo 1.06. Jesteśmy dużymi dziećmi, które kochają życie i kochają siebie 🙂 W tym dniu chcielibyśmy podzielić się naszym szczęściem z najbliższymi i jednocześnie osłodzić im ten cudowny moment. Wciąż szukamy pomysłu na małe podarunki dla gości, a personalizowane krówki byłyby idealnym, słodkim prezentem. Bo chyba każdy z nas uwielbia ciągutki, szczególnie w Dzień Dziecka, kiedy to możemy powrócić myślami do naszych pięknych wspomnień z dzieciństwa 🙂

 11. Anna says:

  Na wieczorek zapoznawczy, które organizuje i wiele samotnych poczęstuje.Jestem swatką łącze samotne serduszka i czasem czuję się jak dobra wróżka. Rozdając takie krówki z napisem : Miłość jest blisko, wiem ,że mogą wszystko.Pozdrawiam

 12. kaka72 says:

  Każda okazja jest warta tego
  aby otrzymać cukierka reklamowego
  reklama w handlu jest tym czym woda na młyn
  bo takie koszty to nie jest strata
  lecz inwestycja,która procentuje przez lata
  na słodki prezent każdy się skusi
  zwłaszcza gdy ktoś jest łasuchem
  a wśród nas łasuchów jest bardzo wielu
  więc zamawiaj-nie zwlekaj przyjacielu
  Klub sportowy-własne klubowe barwy
  Rocznice-zależne od cyfry
  Ósmej klasy absolwent-szkolna tarcza
  Walentynki-czerwone w serca
  Kolorowe bombki-na świątecznym świerku
  Andrzejki-cukierek z wróżbą na papierku

 13. Natalia Mi says:

  Krówki reklamowe o super pomysł. Bardzo chętnie podarowalibyśmy takie krówki naszej kochanej rodzinie-ot tak, bez okazji. Bo każde spotkanie się w gronie rodziny jest okazją do poświęcenia czasu i uwagi sobie nawzajem. W dzisiejszym zaganianym świecie bardzo trudno jest utrzymywać takie ciepłe kontakty z rodziną i każde spotkanie z naszymi drogimi bliskimi jest warte tego aby zrobić z tego okazję do okazania sobie nawzajem miłości-do tego słodka krówka z napisem „dla mojej rodzinki” byłaby super niespodzianką i pokazałaby, że myślimy o sobie ciepło.

 14. Aneta says:

  Krówki wasze wykwintne są, najlepsze z wszystkich tak to jest to !
  Jadłabym dziennie ich cały stos, gdybym ważyła tyle co włos! 😀
  Lecz chłopak mój cudny, uwielbia słodycze, dlatego chciałabym mu podarować w rocznicę, krówek 5 kilo by zjadał ze śliną! Napis na krówkach byłby króciutki: Kocham Cie Paweł” ty mój piękniutki!

 15. zośka says:

  Myślę , że 54 Rocznica ślubu moich rodziców to super okazja żeby poczęstować całą rodzinę ” Krówką – 54 lata z Tobą ”. Rodzice na pewno byliby zaskoczeni.

 16. Maria says:

  Moje specjalne krówki byłyby oczywiście na specjalną okazję – zakończenie studiów! Cała rodzina i wszyscy przyjaciele kibicują mocno, szykuje się duża impreza po obronie, więc aby im podziękować za wsparcie rozdałabym im drobny upominek z moją 'magisterską’ krówką dla każdego.

 17. Kasia says:

  Wszyscy uwielbiają krówki dzieci i dorośli. Ja bym chętnie podarowała krówki mojej rodzinie jako oznaką miłości ?a napisane na nich Michał,Tomek,Łukasz,Kasia,kocham Cię ?wszyscy byli by szczęśliwi jak by wylosowali swoje imię. Uśmiech radość z zdziwienia BEZCENNE ??

 18. Monika says:

  Krówki wykorzystałabym jako promocję mojego bloga kulinarnego, który w styczniu będzie obchodził roczek. Były by one wykorzystane jako nagroda w moim pierwszym blogowym konkursie. Stawiam swoje blogowe początki i taki słodki prezent może przyniósł by mi szczęście.

Dodaj komentarz