Konkurs na 6 urodziny bloga – wygraj wspaniałe nagrody

Witajcie moi drodzy,

czas leci jak szalony… W styczniu 2015 roku założyłam bloga „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. To już 6 rocznica powstania bloga. Aż ciężko uwierzyć, że minęło już tyle lat… Gdy zakładałam blog nigdy nie sądziłam, że to miejsce będzie dla mnie tak ważne i sprawi mi aż tyle radości. Dziękuję Wam, że wciąż ze mną jesteście i jest Was coraz więcej. Dziękuję za miłe komentarze, rozmowy, zdjęcia dań i wypieków przygotowanych z moich przepisów. Po prostu dziękuję 😀

Dla uczczenia już 6 rocznicy założenia bloga mam dla Was konkurs ze wspaniałymi nagrodami 😀

Nagroda główna – bezprzewodowy blender BlendyGo,

Nagroda II – zestaw 2 kaw Jacobs Kronung 500g,

Nagroda III – zestaw 3 miodów (3x200g)

Zadanie konkursowe jest proste:

Złóż mi życzenia lub podziel się słodkim przepisem.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Złóż mi życzenia lub podziel się słodkim przepisem.

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagrody: Nagroda główna – bezprzewodowy blender BlendyGo, Nagroda II – zestaw 2 kaw Jacobs Kronung 500g, Nagroda III – zestaw 3 miodów (3x200g). Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
 5. Sponsorem głównej nagrody jest BlendyGo. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony/obserwowany fanpage sponsora BlendyGo oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 15.01.2021 do 28.01.2021 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu konkursu. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki, a po jej dokonaniu usunięte. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz