Kawy DreamsCoffee, wyjątkowa herbata T-Stick i słodkości – wyjątkowe produkty od 7 Plus

O produktach firmy 7 Plus  i jej marce DreamsCoffee pisałam Wam już tutaj i tutaj. I wciąż jestem zachwycona 🙂

Kawy DreamsCoffee są naprawdę wyjątkowe. To wyśmienite mieszanki składające się w stu procentach z kaw arabskich, sporządzone z wysokiej klasy ziaren pochodzących z Brazylii i Etiopii. Jakość dosłownie jest wyczuwalna zaraz po otwarciu torebki.

Tym razem mamy okazję próbować dwóch kaw mielonych Irish Cream i French Vanilla. Obie znalazły swoich zwolenników. Moja przyjaciółka i siostra rozsmakowały się w kawie o smaku Irlandzkiego Likieru Irish Cream. Aromatyczna kawa o zrównoważonym smaku z delikatną nutą kwaskowatości.

Mi i mojej mamie bardziej przypadła do gustu kawa mielona o smaku Francuskiej Wanilii French Vanilla. Ten aromat… musicie spróbować 😀

Na uwagę zasługuje też cena kaw. Za 125 g dobrej jakości mielonej kawy zapłacicie tylko 12,90 zł.

A jeśli nie jesteście zwolennikiem kaw, to polecam Wam spróbować herbaty w patyczku T-Stick. Tak, tak dobrze czytacie. ten oryginalny sposób przygotowania herbaty mnie zaskoczył. Przyznam Wam szczerze. że spotkałam się z taką herbatą pierwszy raz.

Wystarczy wlać do filiżanki, kubka lub szklanki gorącej wody, a następnie zamieszać patyczkiem przez około 5 sekund do zabarwienia wody. W celu uzyskania mocniejszego naparu można mieszać dłużej.

Dla mnie to idealne rozwiązania zwłaszcza na majówkę. Już spakowałam kilka „patyczków” do torby i… zabieram je ze sobą na wycieczkę 🙂 Bo to nie tylko wspaniały sposób przygotowania herbaty, ale też i smak. Polecam Wam ta wyjątkową i naprawdę pyszną herbatę T-Stick Lemon Black herbata czarna z cytryną.

Ale nie byłabym sobą, gdybym nie wrzuciła do koszyczka zakupowego czegoś słodkiego 😉 A w sklepie internetowym 7plus24.pl znajdziecie wiele wyjątkowych słodkości. Ja polecam Wam pyszne mini batoniki z ciasteczkiem i karmelem oblane czekoladą oraz wyborne czekoladki wprost ze stolicy Danii – czekoladowe buteleczki wypełnione alkoholem.

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz