Kapitan Nauka – wspaniałe gry edukacyjne dla najmłodszych

Mając w domu dwa maluchy warto zainwestować w gry, które nie tylko będą wspaniałą zabawą, ale też i pewną formą nauki. Warto rozwijać różne umiejętności swoich dzieci i najlepiej robić, to właśnie poprzez zabawę. Takie gry niewątpliwie ma w swojej ofercie Kapitan Nauka

Dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o dwóch z nich.

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka. Ubrania 3+ (plansze + żetony)

Loteryjka, to gra idealna dla najmłodszych. Proste zasady, kolorowe plansze i żetony przyciągają uwagę dzieci. Ogólnie gra polega na jak najszybszym wyszukaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca znajdującego się na planszy. Mamy aż 4 warianty gry, przez co robi się ona coraz ciekawsza. Dzieci uczą się spostrzegawczości. Moja córeczka i synek bardzo lubią tą grę. Polecam.

W skład zestawu wchodzi 6 barwnych  plansz z ciekawymi grafikami oraz 36 żetonów.  

Kapitan Nauka. 100 zabaw z koparką Barbarką 5-6 lat Nowa edycja (Książka + 30 dwustronnych zmywalnych kart + flamaster)

To wspaniała gra edukacyjna dla dzieci w wieku 5-6 lat, idealna dla mojej córeczki (choć i synek dzięki wspólnej zabawie szybko uczy się niektórych rzeczy). W zestawie znajdziecie 30 dwustronnych zmywalnych kart i pełną zagadek książeczkę. Do tego oczywiście flamaster. Gra pomaga dziecku nauczyć się klasyfikować przedmioty, rozwijać spostrzegawczość, liczyć do 10, dzielić wyrazy na głoski i sylaby, a nawet przygotować malucha do nauki pisania. Polecam! Jest to też świetna rozrywka. Całość jest kolorowa i… możliwość zmywania flamastra 😉 Moje dzieci to uwielbiają.

Czy warto kupić gry Kapitan Nauka?

Zdecydowanie tak. Ciekawe, inspirujące, zabawne, połączone w bardzo przystępny i ciekawy sposób z nauką. Polecamy!

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz