Jenga Classic – gra dla całej rodziny!

Szukacie gry, która spodoba się całej rodzinie? Mam dla was podpowiedź – Jenga. Ta prosta gra to wspaniała rozrywka dla każdego. Można w nią grać w 1, 2 lub kilka osób. Świetna zabawa dla małych i dużych. Gra Jenga sprawdzi się nawet na różnych domówka. 

Proste zasady, wspaniała zabawa

Dlaczego gra Jenga Classic Hasbro? Po pierwsze BO TO ŚWIETNA ZABAWA! My ją uwielbiamy. Bardzo często grałam w nią z moimi maluchami na różnych wyjazdach. Teraz mamy swoją własną w domu i bawimy się doskonale.

W prostocie siła! Gra składa się z drewnianych klocków ułożonych w wieżę (3 klocki na piętro). Zadanie polega na tym, że każdy gracz na przemian ma wyciągnąć jeden klocek z wieży używając do tego jednej ręki. Klocek ten musi ułożyć na szczycie wieży, tak by ta się nie zawaliła. Im wyższa wieża tym robi się ciekawiej 😉

Jenga to gra dla każdego

Jenga to gra dla każdego. Zabawa solidnymi klockami to frajda dla małych i dużych graczy. Zwłaszcza, gdy wieża robi się naprawdę wysoka i zaczyna się powoli chwiać… Wtedy, aż strach oddychać w jej pobliżu 😉 Moje dzieci to uwielbiają. Ten dreszczyk emocji i ten głośny śmiech, gdy wieża runie 😉 Bawią się tu świetnie. Zresztą z mężem też się doskonale bawimy 😉 Takie gry planszowe rodzinne z księgarni TaniaKsiazka.pl są na wagę złota 🙂 Można się w nie bawić wszędzie, zawsze i praktycznie z każdym.

Znacie? Graliście kiedyś w taką grę? Jeśli nie to szczerze polecam. Tak prosto i tak fajnie 🙂 My naszą grę zabieramy ze sobą na ferie. Wieczorami będzie jak znalazł 😉

*wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz