Jamajka Banana & Pinapple – nowości od Vobro

Dziś przychodzę do Was z kolejną pyszną, słodką nowością od Vobro. Cukierki Jamajka Banana & Pinapple. To nowy wariant smakowy popularnej kokosowej słodkości, o której pisałam Wam tutaj. Czy nowość o smaku banana i ananasa przypadła nam do gustu?

Jamajka Banana & Pinapple – nowości od Vobro

W kokosowej wersji Jamajka zakochałam się już dawno. Uwielbiam ją. Dlatego byłam bardzo ciekawa jak wypadnie połączenie kokosa z owocowymi smakami. Czy nowość od Vobro może urzec i zaskoczyć smakiem? Okazuje się, że tak.

Cukierki Jamajka w dwóch owocowych odsłonach

Nowa odsłona cukierków zaskakuje swoim owocowym smakiem. Słodkie kokosowo-owocowe nadzienie, oblane pyszną rozpływającą się w ustach czekoladą. Ja jestem zdecydowanie na TAK. Cukierki Jamajka w takiej odsłonie bardzo przypadły do gustu mi, mojej rodzinie i znajomym, których zaprosiłam do słodkiego testowania. Wersja bananowa jest bardziej zrównoważona. Tu od razu czuć połączenie kokosa i banana. Delikatna, słodka, pyszna. Drugi wariant polecam miłośnikom ananasowych smaków. Mocno wyczuwalny smak ananasa z kokosową nutą. Równie pyszne.

Cukierki Jamajka są dobre na każdą okazję. Dzięki wygodnemu opakowaniu – każdy cukierek zapakowany jest osobno, jak batonik – możemy zabrać je ze sobą wszędzie. Wystarczy wrzucić je do torebki lub plecaka i zjeść, gdy przyjdzie nas ochota na coś słodkiego. Na uwagę zasługuje też kolorowa, zachęcająca grafika. Vobro dba o każdy szczegół!

Cukierków Jamajka Banan i Ananas szukajcie w sklepach w strefach słodyczy luzowych.

*wpis we współpracy / testowanie nowości Vobro/

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz