Jakie akcesoria do telefonu przydadzą się podczas wakacyjnych podróży?

Gorące lipcowe dni sprzyjają podróżą. W końcu zaczęły się wakacje. Wyjeżdżamy, zwiedzamy, odpoczywamy. To wszystko poprzedzają przygotowania, pakowanie i gorączkowe bieganie po sklepach. Niczego nie może zabraknąć. O wszystkim należy pamiętać. Zwłaszcza o… telefonie. W obecnych czasach telefon to nie tylko narzędzie przeznaczone do kontaktowania się z innymi, ale też nawigacja, aparat do uwieczniania wyjątkowych chwil, odtwarzacz muzyki i centrum rozrywki. Bez telefonu ani rusz.Dlatego warto też o niego odpowiednio zadać. Jakie akcesoria do telefonu przydadzą się podczas wakacyjnych podróży?

Etui na telefon i szkło hartowane

Etui to pierwsza z rzeczy jaką powinna kupić każda osoba posiadająca telefon komórkowy. Jest wiele sytuacji, które mogą skrócić żywotność naszego sprzętu począwszy od jego upuszczenia do przypadkowego zalania. Dobre etui może zabezpieczyć nasz telefon przed wieloma tego typu zdarzeniami. Warto też wyposażyć się w szkło hartowane. To dodatkowe zabezpieczenie naszego wyświetlacza. Chroni przed zarysowaniami i pęknięciami ekranu. Ten tani gadżet może naprawdę ocalić nasz telefon.

Jedziesz samochodem? Nie zapomnij o uchwycie na telefon

Nasz telefon podczas podróży nie powinien leżeć na półce czy desce rozdzielczej. Są o wiele lepsze i wygodniejsze rozwiązania. Jeśli musimy z niego korzystać podczas jazdy, bo np. ma nam służyć za nawigację, to warto zaopatrzyć się w dobry uchwyt samochodowy. Taki produkt jest łatwy w montażu. Można go zamontować na szybie, desce rozdzielczej, kratce nawiewu a nawet w slocie CD oraz miejscu na kubek. Istnieją różne rodzaje uchwytów. Duży wybór znajdziecie np. na stronie PANCERNIK Wybierając solidny uchwyt samochodowy możemy być pewni, że będzie nam służył przez lata.

Ładowarka samochodowa

Ładowarka samochodowa to tzw. must have. Telefon, zwłaszcza jeśli służy za nawigację, może się w każdej chwili rozładować, a tego nie chcemy. Dlatego warto zawsze mieć ładowarkę w samochodzie. Dostępne są zarówno ładowarki uniwersalne, jak i takie pod konkretny model telefonu. Warto też zwrócić uwagę na ładowarki z dodatkowym portem USB, które pozwalają na ładowanie dwóch czy trzech urządzeń w tym samym czasie. To idealne rozwiązanie na rodzinne wyjazdy. Żaden telefon się nie rozładuje.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz