Jak zorganizować czas wolny dla siebie i rodziny?

jak zaplanować czas dla siebie i bliskichJako mama dójki dzieci i pasjonatka gotowania od zawsze interesowałam się najróżniejszymi wydarzeniami i imprezami. Zawsze przeszukiwałam internet w poszukiwaniu informacji, które pozwoliłyby mi ciekawie zorganizować wolny czas dla mnie i moich bliskich. Zajmowało mi to sporo czasu, ale było warto. W końcu zorganizowanie czasu wolnego dla całej rodziny wcale nie jest takie trudne. Wystarczy wiedzieć, czym interesuje się każdy z członków rodziny i wybrać takie zajęcia, które każdemu przypadną do gustu. Od jakieś czasu, to zadanie jest jeszcze łatwiejsze. A skoro często pytacie mnie w mailach i wiadomościach na Facebook o takie rozrywki, dziś postanowiłam podzielić się z Wami moim ostatnim odkrycie jakim jest KIWIportal. Czym jest KIWIportal? To wyszukiwarka najróżniejszych imprez i wydarzeń. Wszystko mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wybrać interesującą nas kategorię i zaznaczyć odpowiednie miasto. Taka wyszukiwarka naprawdę ułatwia planowanie wolnego czasu. Twórcy zadbali o to by każdy znalazł tam coś dla siebie. Na KIWIportal znajdziecie ponad 200 kategorii. Mnie oczywiście głównie interesują 4 z nich:

  • Turystyka – coś dla całej rodziny. Wycieczki, rajdy, nocne zwiedzania itd.
  • Kulinaria – najróżniejsze warsztaty i imprezy, które przyciągają wszystkich miłośników kuchni;
  • Dla dzieci – kluby, zabawy na świeżym powietrzu, dziecięce kabarety, pikniki, warsztaty, zabawy muzyczne, spotkania z bajką – czyli, to co nasze dzieci kochają najbardziej;
  • Muzyka i Motoryzacja – czyli coś dla mojego męża i dla mnie 😉 (zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę)

Dodatkowo wielkim atutem portalu jest możliwość instalacji moblinej aplikacji i prowadzenie własnego terminarza. Polecam Wam tą stronę, zwłaszcza że już niedługo będziemy mogli odpocząć podczas weekendu majowego. Ja już wiem jak go spędzimy. W planach mamy rodzinną wycieczkę i… grillowanie 😉 A Wy?

grillowanie

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz