Jak wykorzystać energię kwiatów. Recenzja.

Jak wykorzystać energię kwiatów. Recenzja (1)

Abyś na nowo zakochał się w kwiatach

i rozświetlił swoje życie

 

Kwiaty kocham od dziecka. No cóż… która kobieta ich nie kocha 😉 Ostatnio w moje ręce trafiła niezwykła książka „Jak wykorzystać energię kwiatów. Sztuka codziennego rozkwitania” Katie Hess. Książkę podzielona jest na dwie części:

Część I. Moc kwiatów

W tej części m.in. poznajemy dokładnie poszczególne kwiaty, ich wartości. Odkrywamy, że kwiaty są mediami, emitują energię. Poznajemy sposoby używania i wykorzystywania kwiatów na całym świecie – od pigułek medytacyjnych w Himalajach po uzdrawiające krople rosy w Europie. Część ta pokazuje również jak używać kwiatowe eliksiry w poszczególnych fazach życia.

Część II. Nauczanie o kwiatach

Ta część książki zawiera aż 48 kwiatów i drzew, których remedia są najbardziej trafne i esencjalne dla naszego życia.

„Po prostu oszałamiająca książka. Jak wykorzystać energię kwiatów zrewolucjonizuje sposób w jaki myślimy o kwiatach i wykorzystujemy je. Autorka zaprasza nas do katalizacji naszej osobistej kwiatowej rewolucji i tworzy pozytywny efekt rozciągający się na cały świat, a potem przystępuje do pokazania nam jak nawiązać relacje z kwiatami. Książka jest przepięknie ilustrowana zdjęciami znanego fotografa Louiego Schwartzberga”

– Rosemary Gladstar, zielarka

Osobiście zgadzam się ze słowami cytowanej Rosemary Gladstar. Dla mnie książka Katie Hess jest po prostu niezwykła. Dowiedziałam się z niej, że kwiaty to nie tylko piękno, zapach, ale także ukryta moc. Pełna ciekawych informacji, przepięknych zdjęć, napisana w sposób przyjazny dla czytelnika. Jednym słowem książka warta polecenia.

Jak wykorzystać energię kwiatów. Recenzja (7)Jak wykorzystać energię kwiatów. Recenzja (4)Jak wykorzystać energię kwiatów. Recenzja (6)Jak wykorzystać energię kwiatów. Recenzja (5)Jak wykorzystać energię kwiatów. Recenzja (3) Jak wykorzystać energię kwiatów. Recenzja (2)

„Jak wykorzystać energię kwiatów”
Autor: Katie Hess
Objętość: 416 stron
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

 

logo__zdrowepodejscie

http://zdrowepodejscie.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz