Jak wygodnie podróżować do Holandii i Niemiec?

HolandiaLubicie podróżować? Przyznam Wam szczerze, że ja bardzo. Mam też duże grono znajomych dla których podróżowanie stało się nie jako pasją życia. Moje podróżowanie w obecnym czasie (małe dzieci) stanęło troszku w miejscu. Skupiamy się raczej na Polsce i pobliskich atrakcjach czy wycieczkach na łono natury. Moje dzieci uwielbiają spacerować i to dłuuugie kilometry. Czasem mamy wrażenie z mężem, że mają one o wiele lepszą kondycję od nas. Ale… marzą nam się dłuższe podróże. Choćby do kraju tulipanów i wiatraków. Oczywiście mowa o Holandii. Moi znajomi ją zachwalają podobnie, jak atrakcje u naszego niemieckiego sąsiada. Niestety problemem zawsze był dojazd. Mąż nie chce jechać na tak długie trasy samochodem, a mi „nie uśmiecha się” przelot samolotem (może kiedyś minie mi ten lęk). Ostatnio jednak usłyszałam od bliskich znajomych o innej opcji. Do Niemiec i Holandii można w prosty i bezpieczny sposób podróżować busem. Z takiej opcji mogą korzystać nie tylko firmy i szkoły, ale także osoby prywatne.

Możliwość taką oferuje juzwa.pl Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji podróżowania?

  • jest to korzystna cenowo alternatywa dla podróży samolotem czy prywatnym samochodem
  • przewozy organizowane są codziennie – do Holandii, Niemiec i Polski (powrót)
  • przewoźnik cieszy się dobrą opinia – punktualność, korzystne ceny, komfort podróży
  • busy kursują do najpopularniejszych holenderskich czy niemieckich miast
  • opłat można dokonać zarówno w złotówkach, jak i euro

Znajomi zachwalali również fakt, że przewoźnik posiada podstawki dla dzieci, aby mogły bezpiecznie podróżować. Wystarczy zgłosić taką potrzebę podczas rezerwacji. W przypadku mniejszych dzieci należy samemu dostarczyć fotelik samochodowy. Kierowca pomoże go odpowiednio zamontować. Na stronie przewoźnika znajdziecie pełną mapę połączeń. Oczywiście połączenia obejmują również trasy powrotne do Polski (województwo opolskie, śląskie, dolnośląskie, małopolskie i podkarpackie).

Znajomi zachwalają, więc na pewno skorzystamy z takiej opcji. Na początek może bliżej do Niemiec, ale później… ach marzy mi się zwiedzić Holandię… Byliście już może w tym pięknym kraju? Co najpierw warto odwiedzić?

holandia tulipany

Print Friendly, PDF & Email

One comment

  1. Halinka says:

    W Holandii nigdy nie byłam choć też mi się marzy by zobaczyć te cudne, kolorowe pola tulipanów. Preferuje jazdę autem. Kiedy ma się dzieci jest to znakomity środek transportu gdyż można zrobić postój kiedy się chce. Dzieciaczki znoszą podróże dobrze, a odkąd skończyły 5 lat i mogłam zastosować dla ich bezpieczeństwa urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Dzięki atestom i homologacji można je stosować w całej Unii. Dodatkowym plusem jest to, że na tylnej kanapie robi się luźno i komfortowo więc coraz częściej w te podróże zabieramy i babcię.

Dodaj komentarz