Jak uwiecznić wspomnienia – fotoobraz na płótnie

Jak uwiecznić wspomnienia – fotoobraz na płótnie

Odkąd zostałam mamą mam wrażenie, że czas płynie jeszcze szybciej. Moje dzieci tak szybko rosną, a ja bym chciała zatrzymać każdą chwilę, każde wspomnienie. Tu każdy dzień, każda minuta jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dlatego tak kocham robić zdjęcia. Ostatnio jednak poszłam o krok dalej… Zamówiłam piękny fotoobraz, czyli nic innego jak obraz na płótnie, który przygotowano na bazie przesłanego zdjęcia. Obrazy z własnych zdjęć, to wspaniała możliwość na zachowanie wspomnień. Wspomnień, które nie tylko zachowujemy na zawsze, ale też otrzymujemy wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju dekorację. Bo czyż może być coś piękniejszego dla matki niż obraz jej dwóch uśmiechniętych maluchów? 🙂

Gdzie i jak zamówić fotoobraz na płótnie?

Gdzie zamówić obraz na płótnie z własnego zdjęcia? Polecam Wam stronę www.galeriadruku.com.pl Dlaczego? Profesjonalne, dokładne wykonanie. Szybka wysyłka – obraz otrzymałam w ciągu niespełna 72 h od czasu zamówienia. Intuicyjny i prosty sposób zamówienia. Pamiętajcie, że możecie zamówić każdy obraz. Możecie wywołać zdjęcie dzieci, rodziny, ukochanego zwierzątka czy też pięknych widoków z wakacji. Wybrane zdjęcie drukowane jest jako obraz na bawełnianym lub poliestrowym płótnie canvas i naciągane na wysokiej jakości krosno malarskie (blejtram) o grubości 2cm lub 4cm. Boki obrazu mogą być zadrukowane zdjęciem lub pozostaną białe. Minimalny rozmiar wydruku wraz z oprawą wynosi 30cm x 30cm. A maksymalna szerokość obrazu to 150 cm.

Poza ekspresową realizacją zamówienia, najważniejsza jest oczywiście jakość i efekt końcowy. A ten jest wspaniały. Każdy szczegół, wszystko jest idealne, brak rozmazanych kolorów itd. Dlatego szczerze polecam!

A najlepszą recenzją jest zachwyt moich maluchów. Ależ było radości jak otworzyłam przesyłkę 😀 Obraz miał początkowo wisieć w salonie, jednak moje dzieci były na tyle przekonujące, że ostatecznie obraz wisi u nich na ścianie 😉

Obraz na płótnie, to doskonały pomysł na uwiecznienie chwil, prezent lub wyjątkową i niepowtarzalną dekorację. Polecam!

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

  1. Majka says:

    Też jestem mamą. Też nie wiem dlaczego ten czas tak szybko leci. Od albumów ze zdjęciami uginają się u mnie półki. Nie wiedziałam, że można robić takie obrazy. Na pewno zajrzę na polecaną stronę.

Dodaj komentarz