Jak uczcić wyjątkowy dzień we dwoje?

Wyjątkowy dzień wyjątkowy prezent 1 Są takie dni, które chcemy uczynić jeszcze bardziej wyjątkowymi. Dni, które spędzamy tylko we dwoje lub w naprawdę małym gronie bliskich nam osób. W takie dni wszystko musi być idealne i wyjątkowe. Nowa sukienka, fryzura, delikatny makijaż i oczywiście odpowiednia atmosfera.

Jak to wszystko zorganizować?

Jak zaskoczyć bliską osobę czymś nowym?

we dwoje

Ja osobiście oczywiście przygotowuje coś pysznego, coś co mój ukochany zje ze smakiem. Co będzie doskonale pasowało do wina, które przywiózł specjalnie na tą okazję z Francji. Francuskie wina smakują wybornie z pieczonym mięsem. Ale… żeby wszystko doskonale się prezentowało na stole potrzeba jeszcze czegoś. Odpowiedniego wystroju. Przyznam Wam szczerze, że nie jestem mistrzem w ozdabianiu stołów – wolę gotować 😉 Dlatego stawiam na proste i naprawdę wymowne elementy. W tym roku nabyłam wspaniały zestaw serwetek bankietowych z haftem, które prezentowały się wspaniale. Niestety nie mogę podzielić się z Wami zdjęciami już zastawionego stołu, bo… ta chwila była tylko dla nas, a flesz aparatu tylko zepsuł by romantyczny nastrój. Napiszę tylko, że … wszystko wyszło idealnie, a ja na zawsze zapamiętam ten dzień…

A wracając do nakrycia stołu…. Biały obrus, białe talerze, proste sztućce, bukiet róż w wazonie, wino, kieliszki i proste, bawełniano – poliestrowe serwety z pięknym haftem. Wszystko pasowało idealnie. Mój mąż był naprawdę miło zaskoczony. Choć jest mężczyzną, a oni rzadko przykładają uwagę do szczegółów, zaraz zauważył haft na serwetach – nasze imiona. Takie serwety jeszcze nie raz będą gościć na naszym stole. Bo przyznajcie sami czy nie prezentują się pięknie?

 Jak uczcić wyjątkowy dzień we dwoje (4) Jak uczcić wyjątkowy dzień we dwoje (3) Jak uczcić wyjątkowy dzień we dwoje (2)

Potem był czas na drobne upominki. Wszystko udało się w 100% a każde z nas zapamięta na zawsze ten wyjątkowy dzień.

 prezent na rocznicę

Szukając wyjątkowych prezentów – takich jak wspomniane serwety z haftem zajrzyjcie do sklepie ePrezenty.

Tam na pewno każdy znajdzie coś wyjątkowego

logo_epreznety

P.s. Serwety można nabyć w dowolnym kolorze i zlecić na nich dowolny haft. Myślę, że doskonale sprawdzą się na prezent dla ukochanych rodziców, na komunie, ślub czy inne uroczystości. A może nawet na zbliżającą się Wigilią.

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz