Jak połączyć zabawę z nauką. Książka „DLA BYSTRZAKÓW. 204 zagadki”

Jak połączyć zabawę z nauką. Książka Dla bystrzaków. 202 zagadki (1)Zastanawiacie się czasem jak połączyć zabawę z nauką. Jak zachęcić malucha do rozwijania swoich umiejętności, spostrzegawczości, nauki liczenia, wzbogacenia słownictwa, rozwijania wyobraźni itd. W przypadku dzieci najlepiej połączyć, to z zabawą. Podczas zabawy dziecko uczy się najlepiej, bo robi to z przyjemnością. Dlatego bardzo często kupuję najróżniejsze książki pełne kolorowanek, ćwiczeń z łączeniem kropek, rebusów, wycinanek, naklejek i innych kreatywnych i ciekawych zadań które nie tylko uczą ale też bawią.

Dziś polecam Wam jedną z takich książek. Książka „DLA BYSTRZAKÓW. 204 zagadki” Wyd. AWM zawiera 204 różnorodne zadania, które pozwolą dziecku miło i pożytecznie spędzić czas. Dodatkowo na skrzydełku okładki zamieszczono tabliczkę mnożenia, którą można wyciąć i korzystać z niej w dowolnym miejscu i czasie. Zadania w książce mają różny stopień trudności (najtrudniejsze są oznaczone jako „Zadanie mistrza”). Taka forma nauki jest naprawdę ciekawa i dziecko z przyjemnością bierze w niej udział. Moja córeczka bardzo lubi takie książki. Często sama wybiera zadania, które akurat chce wykonać. Oczywiście w niektórych niezbędna jest moja pomoc. Polecam Wam tą książkę.

Jak połączyć zabawę z nauką. Książka Dla bystrzaków. 202 zagadki (2)Jak połączyć zabawę z nauką. Książka Dla bystrzaków. 202 zagadki (3)Jak połączyć zabawę z nauką. Książka Dla bystrzaków. 202 zagadki (4)Jak połączyć zabawę z nauką. Książka Dla bystrzaków. 202 zagadki (5)Jak połączyć zabawę z nauką. Książka Dla bystrzaków. 202 zagadki (7) Jak połączyć zabawę z nauką. Książka Dla bystrzaków. 202 zagadki (6)

„DLA BYSTRZAKÓW. 204 zagadki”

Autor: Jolanta Czarnecka

Objętość: 80 stron + skrzydełko okładki
Oprawa: klejona
Wydawca: AWM

logo wydawnictow awm

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz