Idealne na Dzień Matki – bombonierki Cherry Passion

„Bóg nie mógł być wszędzie,

dlatego stworzył mamę”

-M. Arnolg

„Mama, to osoba która zastąpi każdego.

Ale nikt nie zastąpi matki!”

Jutro wyjątkowe święto – Dzień Matki. Ja już dziś podarowałam mojej kochanej mamie prezent. No cóż… niespodzianki są najlepsze. I ta mi się udała 🙂 Piękny bukiet kwiatów w prezentowym pudełku, elegancki kuferek na biżuterię i… coś słodkiego. Postawiłam na bombonierki Cherry Passion od Vobro.

Vobro, to sprawdzona marka. Kocham ich produkty. A moja mama kocha wiśnie w likierze 🙂 Do tego Vobro jak zwykle zachwyca układem graficznym – zdjęcie wiśni z oblewającymi ją likierem i czekoladą. Taka grafika aż kusi by od razu sprawdzić co jest w środku. A w środku znajdziecie 9 sztuk pralinek (mam wersję 126 g, ale w ofercie są jeszcze inne gramatury). Pralinki są w kształcie kopczyka. Każda nadziana jest wiśnią w alkoholu i pokryta deserową czekoladą.

Co ważne! Bombonierki Cherry Passion od Vobro:

  • Nie zawierają barwników 
  • Nie zawierają konserwantów
  • Nie zawierają tłuszczów utwardzonych
  • Nie zawierają oleju palmowego

Polecam Wam te bombonierki na Dzień Matki, na urodziny, imieniny i inne okazje. Tylko pamiętajcie, że jest to produkt tylko dla dorosłych – zawiera alkohol.

A Wy jak planujecie uczcić Dzień Matki? Może upieczecie coś pysznego? 🙂 Na moim blogu znajdziecie sporo słodkich inspiracji, zachęcam do przeglądania przepisów 🙂

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz