Idealne małżeństwo Kimberly Belle – recenzja

Idealne małżeństwo Kimberly Belle, to książka którą czyta się z lekkością. Nie jest może ona czymś wybitnym i pozbawionym wad, jednak gwarantuje naprawdę udany wieczór. „Idealne małżeństwo”, to napisana w pierwszej osobie historia, w której główną rolę odgrywa kłamstwo, a czytelnik wraz z główną bohaterką przeżywa najróżniejsze emocje od rozpaczy po wściekłość i determinację w dążeniu do poznania prawdy o tym, co tak naprawdę ukrywał Will.

Krótki zarys fabuły

Iris i Will Griffith, to wydawałoby się małżeństwo idealne. Piękny dom w dobrej dzielnicy Atlanty, stabilizacja zawodowa i myśl o powiększeniu rodziny, a do tego wspólne szczęście. I kiedy wydaje się, że nic nie zakłóci tej idylli dochodzi do tragedii. Will nie wraca z delegacji, nie odbiera telefonów od żony, nie daje znaku życia. Zupełnie przez przypadek Iris dowiaduje się, że jej mąż był na liście pasażerów samolotu, który rozbił się tuż po starcie. Cały problem w tym, że Will nie leciał do Seattle, ale miał zabukowany lot do Orlando. Dlaczego w tajemnicy przed żoną zmienił cel podróży? Odpowiedź na to pytanie, to zaledwie wierzchołek góry kłamstw, które jedno po drugim wychodzą na jaw, wywracając życie zrozpaczonej Iris do góry nogami. 

Książka „Idealne małżeństwo” nie jest pozbawiona wad, ale czyta się ją naprawdę przyjemnie i szybko. Dlatego warto poświęcić jej jeden lub dwa wieczory 🙂

„Idealne małżeństwo” Kimberly Belle

Objętość: 400 stron
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: Filia

taniaksiazka

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz