I życie nabiera smaku. Współpraca z firmą Roleski.

I życie nabiera smaku. Współpraca z firmą Roleski

Moi drodzy,

cóż mogę napisać? Chyba nie ma osoby, która choć raz w życiu nie spotkałaby się z produktami firmy Roleski. Osobiście znam, lubię i cenię ich smaki od dziecinnych lat. W mojej rodzinnej lodówce nigdy nie mogło zabraknąć musztardy stołowej Roleski. Towarzyszyła nam podczas śniadań, kolacji, uroczystości, a także pamiętnych i wspaniałych rodzinnych spotkań przy ognisku. Pieczona kiełbasa na patykach i musztarda Roleski… tego smaku się nie zapomina 🙂 Dlatego tak ogromną radość sprawiała mi informacja o współpracy z tą fantastyczną firmą.

Czy wiecie, że firma ta działa aż od 1972 roku? Tak, aż tyle lat! Firma Roleski jako pierwsze prywatne przedsiębiorstwo w Polsce uzyskała koncesję na produkcję majonezu, którego wytwarzanie w czasach PRL-u podlegało kontroli państwa. Po wielu staraniach, w 1985 roku, to właśnie im udało się przełamać monopol przedsiębiorstw państwowych i rozpocząć produkcję majonezu na skalę przemysłową. I są z nami po dziś dzień. I po dziś dzień mogę się cieszyć smakiem mojej ulubionej musztardy 🙂

Zapraszam Was serdecznie na stronę i fanpag firmy w celu zapoznania się z ofertą:

Roleski

http://republikaroleski.pl/

https://pl-pl.facebook.com/Roleski

 

A co dzięki uprzejmości firmy będę mogła testować i tym samym dzielić się z Wami moimi przepisami? Firma Roleski obdarzyła mnie i mój blog nie tylko zaufaniem, ale też wielkim kuferkiem przepełnionym najróżniejszymi produktami. Znalazłam w nim m.in. marynaty, musztardy, ketchupy, majonezy, sosy do mięs i sałatek oraz wiele innych wspaniałych produktów. Na blogu pojawi się na pewno morze smacznych inspiracji, w których wykorzystam tą bogatą gamę smaków.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz