I każdy prezent staje się wyjątkowy – Manufaktura Czekolady

„Zapomnijcie o brylantach. Na pewno odkryjecie, że to czekolada jest najlepszym przyjacielem dziewczyny.”

Carole Matthews, cytat z powieści „Klub Miłośniczek Czekolady”

Wspaniałe, wyjątkowe, wykonane z sercem i pasją… Tak można w kilku słowach określić całą ofertę Manufaktury Czekolady. O Manufakturze Czekolady pisałam Wam już na przykład tutaj. Każdy produkt jest wyjątkowy i przygotowany z należytą dbałością o smak, skład i wygląd. Dziś polecam Wam kolejne pyszne czekoladowe wyroby, w których nie sposób się nie zakochać.

Migdały w mlecznej czekoladzie

Cudowne połączenie, któremu nie sposób się oprzeć – migdały w mlecznej czekoladzie. Jeśli kochacie migdały i nie umiecie przejść obojętnie obok czekolady, to ta wersja będzie dla Was małym rajem na ziemi. Polecam Wam spróbować. Wraz z mężem jesteśmy zachwyceni!

Listki czekoladowe + malina

Cieniutkie listki z czekolady deserowej z połączone z lekko kwaskowatą maliną. Pyszne listki czekoladowe malina, które dosłownie rozpuszczają się w ustach. Jeśli lubicie wyważone słodkości i ciekawe połączenia smaków koniecznie spróbujcie listków z Manufaktury Czekolady. Idealne na deser, idealne na prezent.

TAFLA HOUSE BLEND z dodatkami

Tafla HOUSE BLEND, to nowa linia czekoladowych tafli, gdzie solidna porcja ciemnej lub mlecznej czekolady została uzupełniona pysznymi dodatkami. U mnie w wersji typowo świątecznej 🙂 Pyszna ciemna czekolada 70% kakao z dodatkiem cynamonu i śliwek. Cudowne, typowo świąteczne połączenie. Musicie spróbować 🙂

I na końcu czekoladowe serce z malinami. Jak wyrazić swoje uczucia? Z taką czekoladą nie będzie to problemem. Podarujcie ją komuś bliskiemu waszemu sercu, a na pewno wywołacie uśmiech na twarzy 🙂

Szczerze polecam Wam całą ofertę Manufaktury Czekolady i… zapraszam Was na pyszną gorącą czekoladę

Pyszna, prawdziwa gorąca czekolada. Polecam! Idealna na zimowe wieczory. Aż żałuję, ze mam tylko 3 opakowania…

 

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz