Heykka i nasz świat nabiera barw

Moje dzieci kochają prace plastyczne 🙂 To i puzzle, to ich ukochana zabawa. Oczywiście synek urządza też wyścigi samochodów, a córeczka bawi się LOL lub w dom. Jednak to tworzenie nowych ilustracji, wycinanie, kolorowanie sprawia im najwięcej radości 😀 Dlatego u nas w domu nigdy nie może zabraknąć kredek czy ołówków. Teraz, odkąd dzieci poszły do szkoły, te przybory są jeszcze ważniejsze. W końcu nawet na nauczaniu zdalnym dzieci ciągle coś rysują, podkreślają i kolorują. A córeczka wręcz nie rozstaje się z ołówkiem. Dlatego zawsze kupuję lub zamawiam online dużą ilość przyborów. Dziś kilka słów o artykułach marki Heykka

Dlaczego marka Heykka i co ją wyróżnia?

Marka artykułów piśmienniczych Heykka, to marka która stawia na bezpieczeństwo i wysoką jakość. Bo kredka, to nie tylko kolor. W końcu te artykuły używają głównie dzieci. Produkcja artykułów Heykka odbywa się z minimalnym wpływem na środowisko. Artykuły piśmiennicze marki Heykka są produkowane z myślą o bardzo długim użytkowaniu z wykorzystaniem jak najmniejszej ilości surowców. Nie zawierają toksycznych substancji oraz posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Poza tym piękne kolory, ładne poręczne pudełka, dobre ołówki, zakreślacze, długopisy… Naprawdę warto. Polecam!

Co znajdziecie w ofercie Heykka?

Marka Heykka, to nie tylko piękne ołówkowe kredki dla dzieci. W ofercie znajdziecie również kredki świecowe, długopisy Marvelo, intensywne kolorowe kredki żelowe i zakreślacze. Wszystko najwyższej jakości z dbałością o bezpieczeństwo.

Które produkty znalazły się na naszej półce?

Marka Heykka ma bogatą ofertę. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Ja dla moich szkrabów wybrałam kilka produktów:

Bezzapachowe i nietoksyczne kredki świecowe Twister

Moja córeczka je uwielbia. Synek też, choć… Córeczka akurat nimi mniej chętnie się dzieli 😉 Piękne kolory, wygodne do trzymania w rączce, dobrze się nimi rysuje i… to co dzieci lubią w nich najbardziej – System Twist Up pozwalający na łatwe i szybkie wykręcenie wkładu.

Kredki ołówkowe – bez nich ani rusz!

Kredki ołówkowe wykonane są z najwyższej jakości drewna topoli. Doskonale się nimi maluje. Są idealne zarówno do zabawy w domu, jak i w szkole. U nas królują dwa opakowania. Kredki ołówkowe Jumbo – grubsze, idealne dla mojego synka. Jest młodszy i wygodniej maluje się mu właśnie takimi kredkami. Poza tym są odporne na upadki 😉 Mamy też kredki ołówkowe Classy – aż 26 kolorów + temperówka. Świetne, klasyczne kredki na każdą okazję.

Kredki świecowe Classy i Jumbo

Czy Wasze dzieci lubią rysować kredkami świecowymi? Moje kiedyś nie przepadały. Ale odkąd zaczęły chodzić do szkoły chętniej po nie sięgają. Z tym, że tańsze kredki świecowe są mało odporne i często się łamią. Kredki Heykka są pod tym względem lepsze. Oczywiście synek czasem tak energicznie koloruje samochody, że i taka kredka tego nie wytrzyma, ale jest o wiele mocniejsza i co najważniejsze nietoksyczna.

Ach te ołówki

Czy u Was też jest tak, że bez względu na to ile macie w domu ołówków, to wciąż ich brakuje? A to synek gdzieś schował, a to któryś nie wrócił ze szkoły, a to mąż wieszając półeczkę gdzieś któryś położył lub zabrał ze sobą do pracy… Bez dobrego ołówka ani rusz. A te metaliczne ołówki od Heykka są dodatkowo naprawdę ładne wizualnie. Oczywiście w tym przypadku dwa ołówki są też dla mnie 😉 W końcu muszę czymś zapisywać moje przepisy, prawda? 😉

Uniwersalne zakreślacze

Używacie zakreślaczy. Ja kiedyś używałam je non stop. Teraz częściej korzysta z nich mąż lub daję je czasem do zabawy córeczce. Zakreślacze Linea są wydaje, małą wyraziste kolory i co najważniejsze – pozostawiony bez skuwki nie wysychają nawet przez 12 godzin.

Polecam Wam artykuły piśmiennicze marki Heykka Idealne do szkoły, do zabawy, śmiało można je dołożyć do prezentu 😉 Zajęcia plastyczne, to nie tylko świetna zabawa, ale też i nauka. A jeśli wasze maluchy nie mają pomysłu na spędzanie czasu, to koniecznie zajrzyjcie do strefy beztroski lub strefy świątecznej. Znajdziecie tam gotowe materiały do wydrukowania. Kartki świąteczne, labirynty, matematyczne wężyki… I… pomysł na miłe spędzenie czasu macie gotowy 😉

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz