Gra Superfarmer De Lux – recenzja

Już nie raz pisałam o tym jak uwielbiamy całą rodziną grać w gry planszowe i karciane. Nie ma nic lepszego niż wspólna zabawa z dziećmi. Dziś chciałabym polecić Wam kolejną fajną grę, przy której miło płynie czas.

Gra Superfarmer De Lux

Gra Superfarmer De Lux od TaniaKsiazka.pl to fajna planszówka dla całej rodziny.  Proste zasady, miło spędzony czas i odrobina edukacji. Gra dedykowana jest dla graczy 7+.  Oprócz dobrej zabawy gra pomaga rozwijać takie umiejętności jak liczenie, planowanie, przewidywanie i kalkulowanie ryzyka. Każdy z uczestników wciela się tu w rolę farmera lub farmerki i hoduje zwierzęta. Celem gry jest powiększanie swojego stada i zdobycie wszystkich wymaganych gatunków zwierząt. Jednak należy uważać, bo na nasze zwierzęta czyha wilk i lis.

Edycja specjalna – wersja De Lux

Gra planszowa “Superfarmer De Lux” to specjalna edycja wersji podstawowej przygotowana w związku z rocznicą wydania gry. W tej wersji poprawiono szatę graficzną. Piękne ilustracje Piotra Sochy umilają jeszcze bardziej każdą chwilę spędzoną na zabawie.

Co składa się na grę?

Opakowanie gry zawiera:

  • 120 kartoników z obrazkami zwierząt,
  • 4 plansze,
  • 4 plastikowe małe psy,
  • 4 plastikowe duże psy,
  • 2 dwunastościenne kostki,
  • instrukcję.

Dla kogo gra Superfarmer

Gra dedykowana jest dla 2-4 osób w wieku 7+. To idealna pozycja dla całych rodzin. Ja chętnie gram w nią z moimi dziećmi. Gdy czas nie pozwala dzieci grają same przeciwko sobie. Czas gry zależy od liczby graczy, planowania i szczęścia. W końcu nigdy nie wiadomo czy zły wilk lub lis nam nie przeszkodzi. Szczerze polecamy Wam tą grę. Prosta, a jednocześnie bardzo ciekawa. I ta piękna oprawa graficzna. Poza kolorowymi ilustracjami na uwagę zasługują też urocze figurki.

*wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /recenzja gry/

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz