Gra planszowa dla dzieci. Pingolo od FoxGames

Gra dla dzieci - Pingolo FoxGames (1)Gra dla dzieci - Pingolo FoxGames (4)

Urocza, zachwycająca od samego początku prosta gra dla najmłodszych – „Pingolo. Kto zostanie na lodzie?” FoxGames. Mali gracze są zaproszenie do zabawy z uroczymi pingwinkami. Zasady są bardzo proste. Liczy się pamięć, dobra zabawa i może odrobinę szczęścia 😉 Mój synek bardzo lubi tą grę. Choć jest jeszcze mały i często wymyśla również swoje zasady 😉 to nic, bo najważniejsze że gra go bardzo cieszy. A w końcu to jej podstawowy cel. Dzieci mają się dobrze bawić, a z grą od FoxGames o to nie trudno.

Na czym polega gra?

Na początku ustawiamy na środku pingwinki. Pod każdą figurkę wkładamy kolorowe jajko, a następnie mieszamy pingwinki. Dzieci powinny to uważnie obserwować. Potem dzieci rzucają kolorowymi kostkami i znajdują ukryte jaja pod pingwinkami. W zależności od tego jaki kolor wypadnie na kostce, takiego koloru jajeczko należy odnaleźć. Jeśli się udało, to kładziemy zdobycz na naszej lodowej górze. Kto pierwszy zgromadzi 6 pingwinków wygrywa.

Gra dla dzieci - Pingolo FoxGames (2)

Zawartość pudełka

  • 12 pingwinków
  • 12 kolorowych jajek
  • 4 plansze – góry lodowe
  • 2 kolorowe kości
  • instrukcja

Atuty gry

Gra jest skierowana dla najmłodszych. Zasady są proste. Gra pomaga w rozwoju spostrzegawczości. Jest pięknie wykonana. Figurki są po prostu urocze. Mój synek uwielbia się nimi bawić również od tak układając je na dywaniku.

Czy polecam?

Zdecydowanie tak. Prosty pomysł, wspaniała zabawa, piękne wykonanie.

Gra dla dzieci - Pingolo FoxGames (3)Gra dla dzieci - Pingolo FoxGames (5)

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz