Gotuj z Kuchcikiem. Wyd. Martel. Recenzja.

Gotuj z Kuchcikiem. Wyd. Martel. Recenzja (1)Jakiś czas temu dzięki uprzejmości Wyd. Martel otrzymałam książkę polecaną przez Kingę Paruzel „Gotuj z Kuchcikiem”. Dla mnie jako mamy dwójki wspaniałych szkrabów takie pozycje są szczególnie interesujące. Bo choć sama kocham eksperymentować w kuchni i gotować dla moich maluchów, to inspiracji nigdy nie za wiele 😉 Książka „Gotuj z Kuchcikiem” jest efektem ogólnopolskiego konkursu kulinarnego zorganizowanego przez przedszkole „Słoneczna Szóstka” w Śremie. W efekcie powstała książka, która jest pełna dziecięcych smaków i zapachów, pomysłów na zdrowe i kolorowe dania dla najmłodszych. Myślę, że każdy znajdzie w niej przepis, który posmakuje najmłodszym. A inspiracji jest naprawdę wiele. Przepisy podzielone są na cztery działy:

  • Desery
  • Zupy
  • Dania główne
  • Dania na śniadanie i kolacje

Znajdziemy tu m.in. pyszne przepisy na owsiane batony podwójnie orzechowe, ciasto marchewkowo-kokosowe z cytryną, zupę dla dzieci z pulpetami drobiowymi, kopytka marchwiowo-jaglane, śniadaniową pizze, domowe krakersy i wiele innych pyszności dla najmłodszych. Każdy przepis przedstawiony jest w sposób jasny i czytelny. Przepisy są naprawdę proste i przyjazne dla każdego. Książka warta polecenia.

Gotuj z Kuchcikiem. Wyd. Martel. Recenzja (5) Gotuj z Kuchcikiem. Wyd. Martel. Recenzja (4) Gotuj z Kuchcikiem. Wyd. Martel. Recenzja (3) Gotuj z Kuchcikiem. Wyd. Martel. Recenzja (2)

„Gotuj z Kuchcikiem”
Objętość: 120 stron
Okładka: Twarda
Wydawca: WYDAWNICTWO MARTEL

logo_Martel

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz