Gotuj na parze Jedz zdrowo! Recenzja

Gotuj na parze Jedz zdrowo! Recenzja (6)Gotuj na parze Jedz zdrowo! Recenzja (1)

Uwielbiam serię książek Siostry Marii. Jej przepisy są nie tylko pyszne, ale też i przystępne dla każdego. Dziś polecam Wam kolejną książkę „Gotuj na parze. Jedz zdrowo!” Wyd. Martel. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na to, by odżywiać się zdrowo, niskokalorycznie i dostarczać organizmowi cennych składników odżywczych. Gotowanie na parze spełnia wszystkie te kryteria. Na parze można przygotować warzywa, większość mięs, ryby, owoce morza, a nawet jajka, omlety, kasze czy ryże. Pysznie wychodzą również pierogi i kluski drożdżowe. Potrawy są smaczne i w zasadzie nie trzeba ich też nadmiernie doprawiać. A polecana przeze mnie książka jest ich skarbnicą.

W książce znajdziemy przepisy na:

  • pierogi i kluski na parze
  • warzywa na parze
  • mięso na parze
  • jajka i omlety na parze
  • ryby i owoce morza na parze

Wśród tak wielu przepisów Siostry Marii znajdziemy np. kluski drożdżowe z malinami, pampuchy z jagodami, szparagi na parze, ryż z chili i czosnkiem, kalafior z sosem serowym, gołąbki na parze, omlet z warzywami, kotleciki rybne, łososia na parze z warzywami i wiele innych. Osobiście jestem pozytywnie zaskoczona jak wiele pysznych i różnorodnych dań można przygotować na parze. Przepisy są zdrowe, ich opis jest prosty i czytelny dla każdego. Polecam Wam tą książkę!

Gotuj na parze Jedz zdrowo! Recenzja (5) Gotuj na parze Jedz zdrowo! Recenzja (4) Gotuj na parze Jedz zdrowo! Recenzja (3) Gotuj na parze Jedz zdrowo! Recenzja (2)

„Gotuj na parze. Jedz zdrowo!”
Objętość: 288 stron
Okładka: Miękka
Wydawca: WYDAWNICTWO MARTEL

logo_Martel

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz