Gotowanie

komplet-garnkow-emaliowanych-8-el-lawenda-indukcja 2Jak wiecie od zawsze uwielbiałam piec i gotować. Najpierw były to drobne pomoce w lepieniu pierogów czy miksowaniu ciasta (za dziecka), teraz to moje dzieci pomagają mi w kuchni a ja ciszę się, że razem możemy się tak świetnie bawić. Tak, tak gotowanie może być wspaniałą zabawą. Ale, żeby tak było w kuchni nie może zabraknąć niezbędnych, najlepszej jakości garnków. Moje ostatnio przez wpływ czasu niestety już się bardzo zużyły. Dlatego postanowiłam nabyć nowy komplet garnków w sklepie DoGotowania.pl  Dlaczego akurat tam? I który komplet urzekł mnie najbardziej?

Przede wszystkim ze względu na wybór i oferowaną jakość. W sklepie można zakupić komplet garnków składający się z 8, 10 lub 12 elementów. Wśród nich znajdują się garnki wykonane ze stali nierdzewnej, emaliowane, a także pokryte powłoką ceramiczną lub teflonową. A do tego te wzory… Kocham gotować, a kuchni to mój mały azyl. Nie od dziś wiadomo, że potrawy powinny być nie tylko smaczne, ale też i ładnie podane. W końcu jemy też oczami 😉 Prawda? Z takiego samego założenia wychodzę w kuchni. Czyż nie gotuje się wam milej, gdy wasze garnki cieszą oko, a do tego pasują do wystroju wnętrza? Oczywiście najważniejsza jest jakość garnków, ale nie ukrywam, że zwracam też uwagę na subtelne wzory. I tak oto z oferty wybrałam piękny komplet garnków emaliowanych z lawendowym wzorem:

komplet-garnkow-emaliowanych-8-el-lawenda-indukcja

Dla mnie idealny. Komplet zawiera:

  • garnek 16 cm o pojemności 1,9 l
  • garnek 18 cm o pojemności 2,6 l
  • garnek 20 cm o pojemności 3,5 l
  • garnek 22 cm o pojemności 4,5 l
  • wszystkie garnki w zestawie ze szklanymi pokrywami.

A Wy jakie najczęściej wybieracie garnki? Emaliowane, ze stali nierdzewnej, a może te pokryte powłoką ceramiczną lub teflonową?

 

*zdjęcia pochodzą ze strony dogotowania.pl

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz