Gibar i święta nabierają słodyczy

W czasie świąt diety odchodzą gdzieś w cień, cieszymy się towarzystwem bliskich, wyjątkowym świątecznym czasem, osładzając sobie każdą chwilę domowymi wypiekami i małymi gotowymi słodkościami. Cukierki w paterach, na choince (my już tego nie robimy), zapas pierniczków (bo domowych czasem jest za mało). A to wszystko z jednego sprawdzonego miejsca jakim jest sklep Gibar.

Gibar rodzinna firma z tradycjami

Gibar jest firmą rodzinną z ponad 20-letnią tradycją i dużym doświadczeniem w branży cukierniczek, co niewątpliwie czuć w każdym cukierku. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości cukierków oblewanych prawdziwą deserową czekoladą z bogatym nadzieniem, w tym:

  • wyjątkową śliwką w czekoladzie,
  • niebiańsko pyszne piankowe Pyszne Mleczko (nasze ulubione),
  • najróżniejsze Galaretki, Trufle i Michaśki,
  • jak również takie cukierki jak krówka na pełnym mleku, landrynki czy toffi, coffex,
  • a na święta polecam Wam pyszne świąteczne mieszanki ?

Oferta jest naprawdę bogata i co najważniejsze – po prostu przepyszna. Zresztą zobaczcie sami https://gibar-sklep.pl/

Dlaczego warto sięgać po słodkości od Gibar?

Pyszny smak, dobre ceny, szybka wysyłka (wszystko doskonale zapakowane). Ja już kolejny rok i kolejne święta odwiedzam sklep Gibar i jak do tej pory nigdy się nie zawiodłam. Przede wszystkim polecam wam nadze ulubione Pyszne Mleczko. Moje dzieci je uwielbiają, ja zresztą też.

Koniecznie też spróbujcie śliwki w czekoladzie. Jej smak naprawdę może zaskoczyć. Próbowałam takich słodkości w innym miejscu i się zawiodłam. Te śliwki są miękkie, świeże, czekolada idealnie doprana smakowo. Świetne połączenie. To ulubione słodkości mojej mamy. Do tego pyszne pierniczki. I choć piekę domowe, to jednak i tych gotowych sobie nie odmawiamy, bo są naprawdę pyszne. A u nas pierniczki znikają zawsze w mgnieniu oka 😉

No i oczywiście najróżniejsze świąteczne mieszanki. Idealne na ten czas. Pyszne i te kolorowe papierki… Polecam.

W sklepie Gibar z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz